Marius, Maruxz

Kodėl būtina atsakingai tvarkyti buhalteriją?

Verslas ir buhalterija – kaip duona ir sviestas. Kiekvienai įmonei buhalterija yra labai svarbi. Ją tvarkyti reikia atsakingai, todėl pigios buhalterinės paslaugos ne visada yra tikslingiausias sprendimas. Svarbiausia, kad pasamdytumėte specialistus, gebančius pateikti kokybišką rezultatą, o ne tik mažą kainą.

Buhalterija – kartais sudėtinga, kartais varginanti, kartais ir nesklandumų sukelianti. Kodėl šie reikalai privalo būti tvarkomi atsakingai? Skaitykite toliau.

Nuoseklumas. Taip, nuoseklumas čia vaidina nemenką vaidmenį. Ne kokį antraplanį, o vieną iš pagrindinių. Net ir pigios buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos nuosekliai, bet visuomet svarbu prisiminti, kad nuoseklumas laimi rungtynes prieš žemą kainą. 

Kai yra uždelstų buhalterinių reikalų, tenka gaudyti vėją laukuose. O kai viskas atliekama reikiamu metu, nereikia blaškytis po plačias skaičių prerijas bandant juos sugauti ir pažaboti. 

Įstatymų laikymasis. Buhalteriją tvarkyti būtina atsakingai. Juk kiekvienas verslas turi remtis įstatymais, jų laikytis. O buhalterinė dalis ir yra argumentuota įstatymiškai. 

Jeigu viskas vykdoma nuosekliai ir atidžiai, tai laikomasi įstatymų. 

Nemalonumų išvengimas. Kai nebandote apeiti įstatymų, nepatiriate su tuo susijusių nemalonumų. 

Viena grandis lemia kitos grandies veikimą

Collapse )
Marius, Maruxz

Ar kiekviena auto nuomos įmonė nuomoja ir mikroautobusus

Kai peržiūri dešimtis automobilių nuomos puslapių, už akių kliūva vienas momentas – šalia 10-20 automobilių būna pavaizduotas bent vienas mikroautobusas. Ar tikrai nuomos įmonei yra „šventas reikalas“ pasiūlyti savo klientams mikroautobuso nuomą?

Vienos įmonės, užsiimančios mikroautobusu nuoma Kaune, vadybininkas prasitarė, kad viskas labai paprasta – tiesiog taip susiklostė konkurencinė aplinka ir mikroautobusus siūlo dauguma konkurentų. Vadybininkas, matyti, kad gudrus lapinas, auto nuomos versle besisukantis ne vienerius metus. Jis visada moka saldžiai pakalbėti, kad tik įtiktų klientams, tad jo žodžių nelaikykime už gryną pinigą. Pasidomėkime, kokios yra alternatyvos.

Pasirodo, yra ne viena auto nuomos įmonė, kuri nuomoja vien tik mikroautobusus. Ir tai labai pelningas verslas. Pagrindinė paslauga – mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Dažniausiai užsako laidotuvininkai ir vestuvininkai, taip pat verslininkai, darbuotojus vežantys į mokymus ar korporatyvinį vakarėlį kur kaimo turizmo sodyboje Dzūkijos miškų glūdumoje. Tokios įmonės turi ir „lengvųjų“ mikroautobusų iki 9 vietų (su vairuotoju), kuriems vairuoti vis dar tinka B kategorijos teisės. Štai tokios įmonės ir yra minėtų auto nuomos firmų konkurentai.

Collapse )
Marius, Maruxz

Rūbas ir drabužis – ne tas pats?!

Ar žinojote, kad rūbas yra skolinys?

Drabužiai berniukams internetu parduodami pigiau, o tai puiki žinia tėvams, besidairantiems vaikiškos aprangos. Tiek kūdikiams, tiek paaugliams ieškoma kokybiškų rūbų. Bet ar žinote, kad kalbininkai rūbo ir drabužio nelaiko lygiaverčiais? Intriga, apie kurią skaitykite tolesnėse pastraipose. 

Ar drabužius vaikams verta pirkti internetu? 

Tai, apie ką užsiminėme, būtinai aptarsime, bet pirmiausia – apie aprangos pirkimą. Drabužiai berniukams internetu pigesni? O gal ne? Dažnai pigesni. Kodėl? Priežastys:

Fizinių ir internetinių parduotuvių principai nėra vienodi, kaštai taip pat skirtingi. Naudą patiria pirkėjai (finansinę naudą).

Laukiant naujų siuntų pardavėjams aktualu ištuštinti sandėlius, tad nusprendžiama paskelbti akciją. Vėlgi laimi pirkėjai.

Internetinės parduotuvės paprastai būna lanksčios, susidera su įvairių produktų tiekėjais. Tai reiškia, kad veikiausiai pasiūlys aukštos kokybės ir palyginti nebrangių vaikiškų drabužių. Kas patiria naudą? Taip, jūs esate teisūs – laimi pirkėjai. 

Drabužiai ir kalba

O dabar, kaip ir žadėjome, aptarsime, kas yra rūbas ir kas yra drabužis. Ši tema aktuali, nes vieni tėvai ieško, kur parduodami drabužiai berniukams, o kiti teiraujasi rūbų. Kurie yra teisūs – rūbų ar drabužių ieškotojai? 

Collapse )
Marius, Maruxz

Kur geriausia pirkti melamino kempinėles?

melamino kampinėlė

Ieškantiems valymo priemonių, kurias būtų galima įsigyti mažesnėmis kainomis, tiesiog patariama pasidomėti dabar populiarėjančia melamino kempinėle. Taipogi rekomenduojama visas valymo priemones pirkti elektroninėje erdvėje, nes ten kainos bus žymiai palankesnės. Kalbant apie melamino kempinėles, verta išskirti vieną svarbiausių savybių – jos naudojimui nėra reikalingos pašalinės priemonės, tokios kaip specialūs valikliai, plovikliai ar kiti skysčiai. Ji naudojama tik su vandeniu. Aišku, norintiems maksimalaus efekto, galima naudoti ir papildomas priemones, tačiau pabrėžiama – jos nėra būtinos. Internetu šias kempinėles siūlo įsigyti tiek standartinės el. parduotuvės, tiek specializuotos, tiek ir pavieniai privatūs asmenys. Bet, kiekvienas pardavėjas pasižymi skirtingais privalumais ir trūkumais.

Jeigu norite mažiausių kainų, tai ko gero nebus kitos išeities kaip tik kreiptis į specializuotas el. parduotuves, kurios prekiauja būtent šiomis kempinėlėmis. Vargu ar kuris nors kitas pardavėjas galės pasiūlyti didesnį pasirinkimą ir mažesnes kainas. Taip pat verta išskirti tokių el. parduotuvių privalumą – jos siūlo įvairių rūšių kempinėles, kurioms nuolaidos taikomos pagal perkamą kiekį. Tai reiškia, kad kuo daugiau jų pirksite vieno užsakymo metu, tuomet didesnę nuolaidą galbūt pritaikys el. parduotuvė.

Collapse )
Marius, Maruxz

SIP skydai – efektyviai namų statybai

Jei matote skelbimą internete „parduodu SIP skydus“, gerai pagalvokite, ar tikrai norite skambinti nežinia kam ir pirkti neaiškios kokybės SIP skydus. SIP skydu gamyba nėra labai paprastas procesas, kurį gali atlikti bet kas, todėl būtina pasirinkti tik kokybę garantuojančius gamintojus.

Mes esame Trustus – statome sip namus ir juos gaminame patys savo gamykloje Lietuvoje. Naudojame vokiškas medžiagas ir technologijas. SIP skydai, pagaminti pas mus yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus ES reikalavimus. Tai reiškia, kad juos galime eksportuoti į visas ES šalis. Mūsų pastatyti namai yra ilgaamžiški ir patikimi, atitinkantys A+ energetinę klasę – t.y. pasyvūs namai.

Skydiniai namai kainos atžvilgiu nelabai skiriasi nuo mūrinių. Pagrindinis privalumas yra pastatymo greitis. SIP skydai greitai išpjaunami pagal patvirtintą projektą ir atvežami į užsakovo vietą. Ten ant jau išlietų pamatų sip skydu komplektai yra sumontuojami per 3 savaites. Tai dvigubai ar net trigubai trumpiau, nei dirbant su mūriniais namais. Kitas privalumas yra tas, kad SIP skydai visiškai nebijo šalčio. Tarpusavyje jie yra jungiami medienos tašais, todėl statant namus nereikia jokio betono, kurio stingimas esant nepalankioms oro sąlygoms yra problematiškas.

Collapse )
Marius, Maruxz

Apsauga nuo erkių šunims: ką rinktis geriausia?

Vos tik pradėjus šilti orams ir trauktis žiemai, į ataką jau ruošiasi erkės. Nesvarbu, gyvenate mieste ar užmiestyje, augintinis iš lauko gali parsinešti erkučių jau pirmosiomis kovo savaitėmis. Todėl geriausiai nelaukti itin šiltų oru ir apsauga nuo erkiu sunims pasirūpinti iš anksto.

Ar erkės pavojingos gyvūnams?

Labai dažnai pirmuosius augintinius įsigiję šeimininkai net nepagalvoja apie tai, jog erkės gali būti labai pavojingos jų šunims ir katytėms. Nemažai žmonių iki šiol tinkamai neįvertina erkių žalos. Nesiskiepyja patys, tad pamiršta pasirūpinti ir savo augintinių sveikata. Tačiau mažosios erkutės iš tiesų gali sukelti itin daug problemų. Todėl veterinarai visuomet primena šeimininkams, pasirūpinti tinkama apsauga nuo erkiu sunims ir kitiems namų augintiniams. Šiais laikais rinkoje gausu pasirinkimų: tai gali būti antkaklis sunims nuo erkiu foresto, lasai nuo erkiu sunims fryptyst ar bravecto tabletes kaina priklauso nuo gamintojo ir pasirinkto produkto.

Ką rinktis?

Collapse )
Marius, Maruxz

7 patarimai, kaip optimizuoti vieno puslapio svetainę

Vieno puslapio svetainės – tikros rakštys sėdimojoj bet kuriam SEO specialistui. Tai tikrai nelengvas darbelis, todėl tokios SEO optimizacija daugelis ekspertų net neužsiima. Teks tai padaryt patiems? Nieko baisaus, pasikalbėjome su Mantu iš Taurusmedia.lt, pakaitinome jo padus lygintuvu ir kitais leistinais bei neleistinais metodais išklausinėjome apie tokiu puslapių optimizavimą. Užbėgant už akių, tikrai neaišku, kodėl patarimu tie SEO specialistai slepia – nežinia...

1 patarimas: Išsirinkite gerą domeną. Geriausia su raktiniu žodžiu. Jis labai tinka, jei būtent tam raktažodžiui optimizuosite.

2 patarimas: parašykite gerą turinį. Ne šiaip sau bet kokį, bet tikrai GERĄ. Tokį, kurį malonu skaityti bet kam. Aišku tai padaroma ne iš karto, todėl turinį redaguokite ir atnaujinkite jį papildydami bent kartą per mėnesį. Kiek to turinio reikia? 700-1000 ar net daugiau žodžių. Priklausomai nuo to, ką reklamuojate. Jei dizainerio darbų portfolio, pakaks ir mažiau. Jei el. knygą – drąsiai ruoškite ir 2000 žodžių.

3 patarimas: turinį aiškiai suskirstykite temomis. Kiekviena tema gali turėti vidinę nuorodą #vidinenuoroda. Ji ves į tam tikrą puslapio vietą. Tai tas pats, kas daryti turinio nuorodas Worde (anchor). Reikia tik išmokti tam tikrą nuorodų kodą ir galima įdėti jas ir vidiniuose tekstuose.

Collapse )
Marius, Maruxz

Ventiliuojami fasadai - apsauga nuo gaisro

Gyvenimas šiltuose ir maloniuose namuose yra kur kas komfortabilesnis. Kiekvienas gali savo namus paversti kur kas geresniais, tačiau tam reikia skirti šiek tiek laiko bei investicijų. Geriausia rinktis kompleksiškus namų gerinimo metodus, kadangi atlikus vieną darbą galima gauti net kelis privalumus. Ventiliuojamo fasado profiliai - puikus pasirinkimas turintis daug įvairiausių privalumų.

Ventiliuojamo fasado profiliai dažniausiai pasirenkamai siekiant apšildyti namus ir kad investicijos, skirtos namų apšiltinimui, būtų kur kas mažesnės. Tuo pačiu namuose yra kur kas saugiau ir maloniau. Visgi, ventiliuojamo fasado profiliai turi dar vieną labai didelį privalumą. Tai - apsauga nuo gaisro. Ir jokio skirtumo, ar jūsų namas yra medinis, ar plytinis - tokia apsauga yra labai reikalinga ir galinti padėti savo namuose jaustis kur kas maloniau ir paprasčiausiai saugiau.

Šiais laikais priešgaisriniams saugos reikalavimams yra skiriama labai daug dėmesio. Naujos statybos namuose viskas sukurta ir suprojektuota taip, kad gyvenimas būtų saugus ir gaisro pavoju liepsna kuo mažiau plistų. Tuo tarpu senos statybos namai, kurie dar buvo statomi sovietiniais laikais, dažniausiai neatitinka šių standartų. Būtent todėl rekomenduojama papildomai apsaugoti savo namus įmontuojant ventiliuojamą fasadą, kuris pasižymi ne tik priešgaisrinėmis savybėmis, tačiau turi ir kur kas daugiau privalumų.

Collapse )
Marius, Maruxz

Ar verta apsidrausti sveikatą?

Visi norime jaustis saugūs, tačiau toli gražu ne visi dedame užtektinai pastangų, kad pavyktų, paprasčiausiai galvojame, kad pačios įvairiausios nelaimės nutiks kitiems, tačiau tikrai ne mums ir gyvename tikėdami, kad būsime saugūs visą gyvenimą.

Deja, gyvenimas yra labai permainingas ir draudimas gali būti vienintelis garantas, kad iškilus kokiai nors problemai ji bus gana paprastai išspręsta. Šiuo metu draudimo paslaugas teikia tikrai labai daug įmonių, tad pagal savo poreikius nesunkiai pasirinksite tą, kuri labiausiai tinka. Galimybės plačios, tad įvertinkite jas. 

Draudimų galimybės

Sveikatos draudimas yra tik viena iš galimybių leisianti jums kur kas stabiliau stovėti ant žemės. Šiuo metu yra labai daug įvairiausių draudimų: nuo sveikatos iki gyvybės, nuo daiktų iki kelionių, tad kiekvienas pagal poreikius susiras tą draudimo rūšį, kuri jam labiausiai tinka. Apsidrausti verta viską - nuo sveikatos iki daiktų, tačiau dažniausiai žmonės galvoja, kad jiems tokio tipo paslaugų nereikės, tad gyvena be jokių papildomų garantijų. Deja, ištikus nelaimei tenka parduoti namus, kad būtų galima susimokėti už nelaimę bei gydymą. Būtent draudimo paslaugos ir padeda padėti žmogui stabiliai stovėti ant kojų tuomet, kai atrodo, kad viskas byra.

Ką gausime su draudimu?

Collapse )