Marius, Maruxz

Išskirtinės kokybės baldai už priimtiną kainą – ar tai įmanoma?

Galvojate apie būsto įrengimą ir ieškote kokybiškų baldų? Interjero specialistai teigia, kad išskirtinės kokybės baldai patys savaime traukia aplinkinių žvilgsnius ir padeda kurti stilingą namų atmosferą. Dažniausia klaida, kurią daro pirkėjai – bandymas pasikliauti vien tik išvaizda. Tokiu atveju perkami gražiai atrodantys, tačiau masiškai gaminami baldai, kuriems paprastai nenaudojamos nei aukštos kokybės medžiagos, nei ilgaamžiai kokybės sprendimai. Tai reiškia, kad išleidę gana padorią sumą pinigų už baldus labai greitai nusivilsite jų kokybe, baldai praras savo prekinę išvaizdą ir ims erzinti nefunkcionalumu.

Geras baldininkas – laimingas klientas

Jei norite, kad baldai atitiktų jūsų keliamus reikalavimus, turite kreiptis į profesionalų baldų gamintoją. Rinkitės meistrą, kuris yra įgyvendinęs ne vieną sėkmingą projektą. Rekomenduojame pasidomėti šio meistro darbais – paskaitykite buvusių klientų atsiliepimus, peržiūrėkite nuotraukas, jei įmanoma – gyvai įvertinkite darbus. Nepamirškite, kad nuo meistro žinių, naudojamų medžiagų ir darbo technikos priklausys jūsų baldų kokybė ir ilgaamžiškumas.

Collapse )
Marius, Maruxz

Kaip greita paskola po vestuvių yra grąžinama?

Vestuvės – tai ypatingas laikas, kuomet jaunavedžiai žengia svarbų žingsnį, įsipareigoja gyventi santuokoje, o visa tai palydi džiugi šventė su šeima ir artimiausiais draugais. Tačiau ši šventė neretai kainuoja neplanuotas išlaidas, dėl kurių ir greita paskola labai dažnai ateina į pagalbą. Išlaidos, dėl kurių tenka skolintis per vestuves:

• Greita paskola dažnai imama papildomam maisto kiekiui užsakyti;

• Kartais skolintis tenka sodybos nuomai;

• Gali tekti pasiskolinti dekoracijoms – paskutiniam pirkiniui, kuriam neliko santaupų;

• Kartais lengva paskola padengia muzikantų išlaidas;

• Paskutinę akimirką nusprendus pasamdyti fotografą, tam irgi gali būti reikalingas skubus kreditas.

Nors beveik visi artinantis vestuvėms juokiasi iš aplinkinių dėl to, kad šie skolinasi ir gyvena įtampoje dėl savo šventės, galiausiai, sakoma – nespjauk į šulinį. Ir kitiems ima grėsti skolinimosi galimybė. Taigi, paskola paimama, o kaip ji paskui grąžinama?
 

Grąžinama iš svečių dovanų pinigų

Collapse )
Marius, Maruxz

Kokie plastikiniai langai yra geriausi?

Norėdami gyventi šiltuose namuose – privalote investuoti į kokybišką jų apšildymą. O apšildyti reikia ne tik sienas, tačiau taip pat ir visas kitas vietas pro kurias gali išeiti šiluma. Plastiniai langai Vilniuje yra ta detalė, kuri gali garantuoti, kad namuose visada bus jauku bei šilta.

Plastikinių langų įrengimas nereikalauja kažkokių labai ypatingų žinių ir kiekvienas, kuris nori būti tikras, kad galima sutaupyti – visada gali bandyti langus montuoti pats. Žinoma, šiuo atveju reikia nepamiršti, kad plastikinių langų montavimas yra labai svarbus apsektas ir kiekvienas, kuris nori būti tikras, kad gyvenimas bus jaukus – turėtų palikti darbus specialistams. Suprantama, kad tik galimybė, tačiau galbūt ja verta pasinaudoti?

Kiek kainuoja plastikiniai langai? Labai svarbu suvokti tai, kad tai yra vienas geriausių pasirinkimą, kurį renkasi ir tie, kurie nori sutaupyti, ir tie, kurie paprasčiausiai ieškot profesionalumo už gerą kainą. Visos galimybės yra Jūsų rankose, tad palaukę akcijos galite gauti produkciją kur kas pigiau, tačiau lygiai tokią pat kokybišką ir puikią, juk langas juk yra ilgalaikė investicija, tad ir kiekviena ieškantis gal būti tikras, kad ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Collapse )
Marius, Maruxz

Kriterijai, padėsiantys apsispręsti, kurios transporto nuomos bendrovės paslaugomis naudotis

 

Transporto nuomos paslaugos sektorius nuolat plečiasi, pametėdamas paprastą problemos „kaip nuvažiuoti iš taško A į tašką B, kai nėra nuosavo automobilio“ sprendimą. Tiesiog kreipiesi į Autorent24.lt ar kitą transporto nuomos bendrovę ir išsinuomoji pageidaujamą automobilį norimam laikui. Tiesa, plati pasiūla gali turėti ir neigiamą efektą: kurios įmonės automobilių nuoma Kaune (ar kitame) mieste yra labiausiai verta dėmesio, kai tiek daug analogišką paslaugą siūlančių teikėjų? Žemiau pateikti kriterijai, kuriais rekomenduojama vadovautis norint „atsijoti“ geriausią pasiūlymą.

Paslaugos kaina. Kiekvienas, pirkdamas vieną ar kitą paslaugą, turi numatęs biudžetą, kurį gali skirti šios įsigijimui. Vienam reikia tiesiog transporto priemonės, galinčios išpildyti mobilumo poreikį, kitas ieško galingo ir efektingai atrodančio modelio, už kurio nuomą yra pasirengęs sumokėti atitinkamą kainą. Jei kaina jums yra pagrindinis prioritetas, peržvelkite kelių transporto priemonių nuomos bendrovių paslaugų kainoraštį ir išsirinkite tinkamiausią variantą. Tiesa, aklai nesivadovaukite tuo, ką matote kompiuterio ekrane. Tikėtina, jog paslaugos teikėjas, įvertinęs jūsų pageidavimus, galės pasiūlyti palankesnę kainą. 

Collapse )
Marius, Maruxz

Kebabai: mėgstantiems skaniai, tačiau nenorintiems priaugti svorio

Jeigu esate maisto mėgėjas – tokiu atveju turėtum net ir į paprasčiausius patiekalus žiūrėti r kas plačiau. Štai vienas iš tokių patiekalų yra kebabai. Atrodo, toks paprastas ir taip lengvai pagaminamas, tačiau kebabai Druskininkuose nebūtinai turi būti tokie standartiniai, kuriuos gamina daugelis žmonių. Šiuo metu atsiranda vis daugiau maitinimo įstaigų, kurios stengiasi pagaminti neįprastus ir tuo pačiu kuo išskirtinesnius kebabus, kad jie patrauktų dėmesį ir tuo pačiu leistų įsitikinti, kad kebabai nebūtinai yra labai riebūs ir lygiai taip pat – jie nebūtinai turi būti gaminami su mėsa.

Apskritai kebabų pasirinkimas šiuo metu toks platus, jog kiekvienas norint susirasti tinkamiausią vietą valgiui turėtų drąsiai palyginti kuo daugiau variantų, kad atrastas variantas geriausiai tiktų bei pilnai patenkintų poreikius. O kai maitinimų vietų pasirinkimas toks platus, tikrai rasite tokią vietą, kurioje kebabai bus labai nekaloringi ir galės būti pasirenkami kaip puiki dietos priemonė.

Collapse )
Marius, Maruxz

Paskolų refinansavimas be užstato

Kiekvienas vartotojas, kuris turi labai daug paskolų, kurių nebepajėgia grąžinti laiku, turėtų pagalvoti apie turimas alternatyvas, kurios padėtų jam lengviau atsistoti ant kojų ir išvengti didesnių papildomų finansinių nepatogumų. Žinoma, tokiose situacijose labai praverčia paskolų refinansavimas be užstato, kurį teikia šiuolaikiniai kreditoriai. Tuo tarpu, jei jūs jau kurį laiką nepajėgiate padengti savo turimų paskolų ir nieko iki šiol nesiėmėte, tuomet tikėtina, kad nežinote, kas yra paskolų refinansavimas be užstato. Kaip bebūtų, šiomis paslaugomis naudojasi daugybė vartotojų, todėl pateiksime keletą naudingų patarimų, kuriais vadovaudamiesi galėsite sustiprinti savo finansinę padėtį ir lengviau pajudėti pirmyn.

Turėtumėte nepamiršti, kad paskolų refinansavimas padeda apjungti visas vartotojų turimas paskolas. Tai reiškia, kad jei vartotojas turi tris paskolas, kurias jam suteikė skirtingos kredito bendrovės, paskolų refinansavimas jas apjungia ir perkelia į vieną pasirinktą kredito bendrovę. Tuomet paskolų refinansavimu pasinaudojusiam vartotojui nebereikia mokėti daugybės skirtingų paskolų įmokų. Jis kiekvieną mėnesį moka tik vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri būna mažesnė, kadangi refinansuotai paskolai būna taikomos žemesnės palūkanos ir pratęsiamas paskolos grąžinimo terminas. Tai padeda stabilizuoti vartotojo finansinę padėtį ir leidžia jam lengviau atsistoti ant kojų.

Collapse )
Marius, Maruxz

Kodėl būtina atsakingai tvarkyti buhalteriją?

Verslas ir buhalterija – kaip duona ir sviestas. Kiekvienai įmonei buhalterija yra labai svarbi. Ją tvarkyti reikia atsakingai, todėl pigios buhalterinės paslaugos ne visada yra tikslingiausias sprendimas. Svarbiausia, kad pasamdytumėte specialistus, gebančius pateikti kokybišką rezultatą, o ne tik mažą kainą.

Buhalterija – kartais sudėtinga, kartais varginanti, kartais ir nesklandumų sukelianti. Kodėl šie reikalai privalo būti tvarkomi atsakingai? Skaitykite toliau.

Nuoseklumas. Taip, nuoseklumas čia vaidina nemenką vaidmenį. Ne kokį antraplanį, o vieną iš pagrindinių. Net ir pigios buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos nuosekliai, bet visuomet svarbu prisiminti, kad nuoseklumas laimi rungtynes prieš žemą kainą. 

Kai yra uždelstų buhalterinių reikalų, tenka gaudyti vėją laukuose. O kai viskas atliekama reikiamu metu, nereikia blaškytis po plačias skaičių prerijas bandant juos sugauti ir pažaboti. 

Įstatymų laikymasis. Buhalteriją tvarkyti būtina atsakingai. Juk kiekvienas verslas turi remtis įstatymais, jų laikytis. O buhalterinė dalis ir yra argumentuota įstatymiškai. 

Jeigu viskas vykdoma nuosekliai ir atidžiai, tai laikomasi įstatymų. 

Nemalonumų išvengimas. Kai nebandote apeiti įstatymų, nepatiriate su tuo susijusių nemalonumų. 

Viena grandis lemia kitos grandies veikimą

Collapse )
Marius, Maruxz

Ar kiekviena auto nuomos įmonė nuomoja ir mikroautobusus

Kai peržiūri dešimtis automobilių nuomos puslapių, už akių kliūva vienas momentas – šalia 10-20 automobilių būna pavaizduotas bent vienas mikroautobusas. Ar tikrai nuomos įmonei yra „šventas reikalas“ pasiūlyti savo klientams mikroautobuso nuomą?

Vienos įmonės, užsiimančios mikroautobusu nuoma Kaune, vadybininkas prasitarė, kad viskas labai paprasta – tiesiog taip susiklostė konkurencinė aplinka ir mikroautobusus siūlo dauguma konkurentų. Vadybininkas, matyti, kad gudrus lapinas, auto nuomos versle besisukantis ne vienerius metus. Jis visada moka saldžiai pakalbėti, kad tik įtiktų klientams, tad jo žodžių nelaikykime už gryną pinigą. Pasidomėkime, kokios yra alternatyvos.

Pasirodo, yra ne viena auto nuomos įmonė, kuri nuomoja vien tik mikroautobusus. Ir tai labai pelningas verslas. Pagrindinė paslauga – mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Dažniausiai užsako laidotuvininkai ir vestuvininkai, taip pat verslininkai, darbuotojus vežantys į mokymus ar korporatyvinį vakarėlį kur kaimo turizmo sodyboje Dzūkijos miškų glūdumoje. Tokios įmonės turi ir „lengvųjų“ mikroautobusų iki 9 vietų (su vairuotoju), kuriems vairuoti vis dar tinka B kategorijos teisės. Štai tokios įmonės ir yra minėtų auto nuomos firmų konkurentai.

Collapse )
Marius, Maruxz

Rūbas ir drabužis – ne tas pats?!

Ar žinojote, kad rūbas yra skolinys?

Drabužiai berniukams internetu parduodami pigiau, o tai puiki žinia tėvams, besidairantiems vaikiškos aprangos. Tiek kūdikiams, tiek paaugliams ieškoma kokybiškų rūbų. Bet ar žinote, kad kalbininkai rūbo ir drabužio nelaiko lygiaverčiais? Intriga, apie kurią skaitykite tolesnėse pastraipose. 

Ar drabužius vaikams verta pirkti internetu? 

Tai, apie ką užsiminėme, būtinai aptarsime, bet pirmiausia – apie aprangos pirkimą. Drabužiai berniukams internetu pigesni? O gal ne? Dažnai pigesni. Kodėl? Priežastys:

Fizinių ir internetinių parduotuvių principai nėra vienodi, kaštai taip pat skirtingi. Naudą patiria pirkėjai (finansinę naudą).

Laukiant naujų siuntų pardavėjams aktualu ištuštinti sandėlius, tad nusprendžiama paskelbti akciją. Vėlgi laimi pirkėjai.

Internetinės parduotuvės paprastai būna lanksčios, susidera su įvairių produktų tiekėjais. Tai reiškia, kad veikiausiai pasiūlys aukštos kokybės ir palyginti nebrangių vaikiškų drabužių. Kas patiria naudą? Taip, jūs esate teisūs – laimi pirkėjai. 

Drabužiai ir kalba

O dabar, kaip ir žadėjome, aptarsime, kas yra rūbas ir kas yra drabužis. Ši tema aktuali, nes vieni tėvai ieško, kur parduodami drabužiai berniukams, o kiti teiraujasi rūbų. Kurie yra teisūs – rūbų ar drabužių ieškotojai? 

Collapse )
Marius, Maruxz

Kur geriausia pirkti melamino kempinėles?

melamino kampinėlė

Ieškantiems valymo priemonių, kurias būtų galima įsigyti mažesnėmis kainomis, tiesiog patariama pasidomėti dabar populiarėjančia melamino kempinėle. Taipogi rekomenduojama visas valymo priemones pirkti elektroninėje erdvėje, nes ten kainos bus žymiai palankesnės. Kalbant apie melamino kempinėles, verta išskirti vieną svarbiausių savybių – jos naudojimui nėra reikalingos pašalinės priemonės, tokios kaip specialūs valikliai, plovikliai ar kiti skysčiai. Ji naudojama tik su vandeniu. Aišku, norintiems maksimalaus efekto, galima naudoti ir papildomas priemones, tačiau pabrėžiama – jos nėra būtinos. Internetu šias kempinėles siūlo įsigyti tiek standartinės el. parduotuvės, tiek specializuotos, tiek ir pavieniai privatūs asmenys. Bet, kiekvienas pardavėjas pasižymi skirtingais privalumais ir trūkumais.

Jeigu norite mažiausių kainų, tai ko gero nebus kitos išeities kaip tik kreiptis į specializuotas el. parduotuves, kurios prekiauja būtent šiomis kempinėlėmis. Vargu ar kuris nors kitas pardavėjas galės pasiūlyti didesnį pasirinkimą ir mažesnes kainas. Taip pat verta išskirti tokių el. parduotuvių privalumą – jos siūlo įvairių rūšių kempinėles, kurioms nuolaidos taikomos pagal perkamą kiekį. Tai reiškia, kad kuo daugiau jų pirksite vieno užsakymo metu, tuomet didesnę nuolaidą galbūt pritaikys el. parduotuvė.

Collapse )