maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Pigūs skrydžiai padeda žmonių santykiams

pigūs skrydžiaiPigūs skrydžiai yra viliojanti frazė. Įšokus į lėktuvą ir besileidžiant į nelabai seniai suplanuotą kelionę galvoje tarsi kirba kažkoks džiaugsmas, o patys skrydžiai sukelia malonų drugelių skraidymą pilve: tarsi būtum įsimylėjus arba leistumeisi į nuotykių pilną kelionę. Šiek tiek baisu, tačiau tuo pačiu nenumaldomai norisi atitrūkti nuo kasdienybės, kur viso labo važinėji troleibusais arba galvoji, ką daryti su mašinos technikine. Tuo tarpu pigūs skrydžiai į barseloną arba į Paryžių žada nuotykį, neįtikinamai didelį kelionės atstumą už itin mažą kainą.

Tenai juk turėtų viskas būti kitaip: pigūs, tačiau gardūs vynai, nauji pažįstami, kurių visų istorijų dar negirdėjai, o ir nenori girdėti. Kai keliauji, dažniausiai naujuosius pažįstamus įsivaizudoji ne kaip visaverčius žmones, kurie kasryt keliasi eiti į darbą, o vakare karštu vandeniu užsipila sausus makaronus pakeliuose. Ne, naujieji pažįstami bare arba paplūdimyje tau atrodo tarsi tavo kelionės dekoracijos, skirtos suteikti išvykai daugiau spalvų. Besišypsantys, „šilti“ žmonės iš dalies yra iliuzija, kurios mes patys tikimės iš naujai aplankytos šalies.

Ar galėtume tad sakyti, kad pigūs skrydžiai trukdo užsimegzti šiltiems žmogiškiems ryšiams, iškraipo tai, kaip suvokiame kitus, padarydami kitus žmones viso labo detalėmis, kraštovaizdžio puošmenomis (arba kliūtimis, kurias reikia pereiti)? Jei taip tartume, tuomet turėtume sakyti, kad, pavyzdžiui, sukurti nauji pigūs skrydžiai iš rygos kompromituos latvių tautos bendravimą su pasauliu. Net jei dauguma naujųjų atvykėlių (arba išvykėlių) nenori su vietiniais užmegzti ilgalaikių santykių, komunikacija vis tiek vyksta. O kartais iš kiekybės atsiradęs vienas kokybiškas santykis paneigia, kad viskas, kas per atostogas – būtinai nerimta. Juolab kad jei apskritai neegzistuotų pigūs skrydžiai, bendrauti su kitų tautų atstovais galimybių smarkiai sumažėtų.

Tačiau juk ne vien bendrauti vykstame į tolimus kraštus! Arba galima pasakyti – bendrauti ne vien su žmonėmis. Juk pastangos pažinti klaidų miesto gatvelioų tinklą arba apsigobti renesansinio paveikslo atmosfera taip pat yra bendravimas. Tai – bendravimas su miestu, su praeitimi, su istorija, su gamta. Nebūtina būti atidžiai išstudijavus kelionių gido nuo viršelio iki viršelio, kad pajaustum Gotikos stiliaus magiją arba atpažintum Vilniaus veidus Lvove arba Prahoje. Žinoma, daugiau informacijos apie lankomą vietą niekada nepakenkia, todėl jei turite laiko pasiskaityti apie vietas, kuriose lankotės, šios jums gali atskleisti dar daugiau miesto paslapčių.

Tačiau pigus skrydziai gabena ne tik į miestus – tiksliau, nebūtina pasilikti mieste į jį atskridus. Manau, nereikia nė sakyti, kad lietuviškos lygumos ir berželiai toli gražu neišsemia visos įmanomos gamtos įvairovės. O taip norisi įsigyti kokį pigūs skrydžiai, kad išvystum kalnų viršūnes, giliai į sausumą įsiskverbusius fiordus ar karščio nualintas dykumas!.. Žinoma, ne visi tokie skrydžiai išties bus pigūs, tačiau paieškoti galima.

Pigūs skrydžiai iš vilniaus, dublino pasitaiko visai dažnai, tiesiog reikia nepamiršti retsykiais patikrinti tokių aviakompanijų kaip wizzair tinklapius: mat neretai pasitaiko, kad tuo metu, kai turite laiko, nebūna jokios pigūs skrydžiai akcija į jūsų norimą vietą, bet užtat verste priversta nuolaidų skrydžiams į, pavyzdžiui, Suomiją vasario mėnesį, kur jūsų visai netraukia. Kita vertus – gal visai be reikalo?.. Minėtosios pažintys nebūtinai turi ištikti kaitinant saulei: gal sniego blizgesio nutviekstas šiaurietiškas miestas jums pasirodys mielas kaip niekas kitas, ir, ilgai netrukę, vėl ieškosite pigūs skrydžiai ryanair easyjet bilietų į tą pačią vietą. Arba ieškosite naujo nuotykio.

Tags: bilietai, kaina, lėktuvai, lėktuvų bilietai, skrydžiai
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments