maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

 • Mood:

Apatinis trikotažas – NEtinkama dovana

Man keista nuolatos girdėti kalbas, kad vyrai moterims dovanoja apatinį trikotažą. Suprantu, kad tai lyg ir romantiška, su atitinkama potekste (norėčiau šį vakarą pamatyti tave su juo, o po to gal ir be jo...), tačiau vis dėlto tai NĖRA geriausia dovana.
Paaiškinsiu savo poziciją. Pirmiausiai, apatinis trikotažas moterims – labai individualus. Tai ne vyrų kelnaitės – žinai, kad tinka L ar XL dydis, ir perki trikotažinius, bambukinius ar kitokios medžiagos „triusikus“. Moterų formos visos yra skirtingos, subtilios. Mažiausias iškilimas, ir kelnaitės gali trinti, spausti, sukelti kitų nepatogumų. Nekalbu apie liemenėles, kurios yra ypač reiklios, nes kiekviena krūtinė vis skirtinga. Esmė yra pati forma, o ne medžiagos.
Moteriškas apatinis trikotažas yra garderobo dalis, o ne būdas pridengti intymias vietas, kaip vyrams. Moterys, vilkėdamos seksualų apatinį trikotažą jaučiasi seksualios net jei jo niekas kitas nemato. Be to moterims reikalingi tam tikri raštai, tekstūros, kurios derintųsi su kitais rūbais. Vyrams tuo tarpu nėra jokio skirtumo, ar po džinsais bus glaudės, ar kelnaitės – žalios, baltos ar dryžuotos. Svarbu, kad būtų patogu ir kokybiškos medžiagos, kad pakirkšnių nenutrintų.
Apatinis trikotažas gaminamas iš labai skirtingų medžiagų, dėl to skiriasi jo kaina. Tačiau tai nereiškia, kad už 200 litų pirkta liemenėlė bus geresnė nei 50 litų kainuojanti. Vyrai to negali suprasti, nes kelnaitės jiems kainuoja visur vienodai – 20-50 litų, nebent jos turi dizainerio vardą.
Ką daryti, jei degate noru dovanoti apatinį trikotažą? Yra du variantai. Vienas jų – nedovanoti iš viso. Jei jau labai norisi romantiškos ir erotiškos dovanos, geriau tai tegul būna seksualūs naktinukai. Jie ne tokie reiklūs matavimuisi, o jais pasipuošusi draugė ar žmona džiugins ne kartą. Kitas variantas yra paprastas dovanų čekis. Moterys mėgsta apatinį trikotažą pirkti su draugėmis, o ne su vyrais. Suteikite joms šią progą ir padovanokite 100-200 litų vertės dovanų čekį kokybiško apatinio trikotažo parduotuvėje. Gal dovana ir nepadarys tokio įspūdžio, bet vėliau už tai jums bus atlyginta su kaupu...
Tags: apatinis trikotažas, dovanos, mada, moteris, seksualus, vyras
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments