maruxz

Naudingos ir smagios dovanos vyrams, pralinksminančios net didžiausius paniurėlius

Artėja vyro gimtadienis, vardadienis ar kita svarbi proga, per kurią norite jam įteikti labai naudingą ir smagią dovaną, kad jis ją prisimintų su šypsena ar naudotų kasdien? Naudingos ir smagios dovanos vyrams yra įvairios – ir daiktinės, ir pramoga, pavyzdžiui, pasivažinėjimas prabangiu automobiliu, kuris suteikia neišdildomų įspūdžių. Šiame straipsnyje įvardinsime naudingas ir smagias dovanas vyrams, kurios pralinksmina net didžiausius paniurėlius – jos bus ir daiktinės, ir pramoginės  bei trumpai aptarsime jas. Pasakysime kuo ypatingas Sudoku – Kubikas Rubikas, kuris irgi gali būti naudinga ir smagi dovana vyrui jaučiančiam, jog jis tikras Sudoku meistras.

Naudingos ir smagios dovanos vyrams, pralinksminančios net didžiausius paniurėlius – daiktinės ir pramoginės

· Universali prijuostė - ši prijuostė turi atidarytuvą ir kišenes, pipirams, druskai, įvairiems gėrimams ir pomidorų padažui;

· Gigantiška gertuvė - originali gertuvė pagaminta iš nerūdijančio plieno, užsukama metaliniu kamšteliu. Gertuvė yra plokščia, 1.9l lengvai tilps į kuprinę ir bus patogi laikyti;

· Gėrimų taurė futbolo fanui - talpa 300ml, pagaminta iš kokybiško stiklo, gera taurės forma + dar geresnis taurės turinys = geriausios emocijos;

· Kreditinė kortelė - išgyvenimo rinkinys - nesvarbu kur vyksta, bet šį įrankį privalo turėti kiekvienas vyras. Daugiafunkcinė kortelė pravers ne tik žvejyboje, medžioklėje, gamtoje, bet ir prireikus atsuktuvo ar peilio.

· Traktoriaus valdymo pamoka - vairavimo pamoka, kurios metu su instruktoriaus pagalba bei patarimais Jūsų vyras galės pasivažinėti traktoriumi bei išbandyti pagrindinius manevrus.

· Išvyka su „vabalu“ arba hipišku autobusiuku - neįtikėtinai jauki kelionė laiku atgal. Autentiškos detalės, 7-tojo dešimtmečio nostalgija ir iki šių dienų neužmirštamas dizainas – dovanokite galimybę tai pajausti kiekvienam vyrui.

· Slydimo pamoka su automobiliu SKIDCAR - ši vairavimo pamoka leis vyrui įgyti praktinių įgūdžių, kaip saugiai vairuoti ir suvaldyti automobilį, esant sudėtingoms vairavimo sąlygoms – šlapiai, apledėjusiai ar padengtai sniegu kelio dangai.

· Ekskursija „Alaus kelias“ - ekskursijos metu dalyviai sužinos, kaip kitaip vadinamas šis gėrimas, kokios jo savybės naudingos sveikatai, grožiui ir apsilankys 3 išskirtiniuose baruose. Pabuvos alaus varykloje, apžiūrės gaminimo įrangą, paragaus 7 ypatingas gyvo alaus rūšis, išgirs įdomių faktų ir intriguojančių istorijų.

Kuo ypatingas Sudoku – Kubikas Rubikas, kuris irgi gali būti naudinga ir smagi dovana vyrui?

Paprastam rubikui kubikui reikia sudėlioti tik spalvas, na o šį sudėlioti taip kad skaičiai nesikartotų toje pačioje eilutėje.

Apibendrinant, galima teigti, jog naudingos ir smagios dovanos vyrams, pralinksminančios net didžiausius paniurėlius yra įvairios ir tinka kiekvienai progai. Jos gali būti ir daiktinės, ir pramoginės, suteikiančios puikią nuotaiką ir pojūčius. Tokios dovanos vyrams – tikrai reikalingos!


Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.