maruxz

Kasos aparatas – techninė detalė, įtakojanti mūsų apsipirkimo patirtį

Į ką, lankydamiesi parduotuvėje, dažniausiai atkreipiate dėmesį? Drįstame spėti, jog įdomiausia ir aktualiausia daugeliui žmonių yra siūlomų prekių pasirinkimas, kainos ir, žinoma, akcijos. Jei kalbama apie neseniai įsikūrusią prekybos vietą arba tą, kurioje tiesiog retai lankomasi, galima būti įdomu paganyti akis ir į patį interjerą, ypač, jei šis yra iš tiesų išskirtinis. Deja, į žmones, sėdinčius prie kasų ir atliekančius iš tiesų svarbų darbą, dažniausiai atsisukame tik tada, kai nutinka kažkoks nepasitenkinimą keliantis įvykis. Kas jau kas, o jau kasos aparatai, kurie mus pasitinka tiek įprastose, tiek ir vis dažnesnėse parduotuvėse esančiose savitarnos kasose, dėmesio sulaukia mažiausiai.

O, tiesą sakant, veltui. Juk tai – viena iš svarbiausių techninių detalių, įdedanti reikšmingą indėlį į mūsų sėkmingą (arba, kaip kartais būna, nelabai) patirtį. Aišku, kai viskas gerai, kam rūpintis tokiais, iš pažiūros nereikšmingais, dalykais. Svarbiausia, jog tiek kasos aparatai bei kiti techniniai niuansai bei jų atlikimo kokybė keltų rūpestį asmenis, kurių eilinis pirkėjas tiesiogiai nemato. Tai – vienos ar kitos parduotuvės savininkai, atsakingi už pastarojoje vykstančios veiklos organizavimą. Pastarųjų užduotis – investicijos tiek į techninių procesų vystymą, tiek ir žmogiškojo kolektyvo kvalifikacijos kėlimą, skatinimą bei kitus darbus, kurie yra tiesiogiai susiję su klientų aptarnavimu prekybos vietose. 

Mūsų jau ne kartą paminėti kasos aparatai yra svarbi POS sistemos dalis. Be kasos aparato, atliekančio pinigų priėmimo ir kvitų spausdinimo funkciją, POS sistema taip pat apima kompiuterį bei visą programinę įrangą. Tiesa, reikia suprasti, jog, norint garantuoti aukščiausią aptarnavimo kokybę, vienkartinės investicijos į POS sistemą nepakaks. Kasos aparatai, kaip ir kita techninė įranga bei informacinės sistemos turi „bjaurią“ savybę ne tik gesti, bet ir paprasčiausiai senti. Tai akivaizdžiausiai pasireiškia, kai technika tiesiog dirba lėtai bei nėra pajėgi įgyvendinti žmonių turimų planų (pavyzdžiui, vienos ar kitos lojalumo programos, nuolaidų kuponų ir panašiai). Ką tai reiškia? Ilgesnes eiles, pagrįstai nepatenkintus klientus, kurie, tikėtina, kitam apsipirkimui rinksis prekybos vietą, kurios savininkai yra labiau suinteresuoti atsižvelgti į pirkėjus bei jų pageidavimus. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.