maruxz

Žymiausios baldų parodos 2019 metais

Kiekvienais metais vyksta kelios tarptautinės didžiulės baldų parodos, kuriose galima išvysti naujausias produktų tendencijas, technologijas. Vienos iš tokių parodų vyksta Milane ir Kelne.

Milano baldų paroda

2019 metais įvyko „Salone Internazionale del Mobile 2019“ renginys Milane, kuris kasmet sutraukia net kelis šimtus tūkstančių interjero dizainerių, baldų gamintojų, aksesuarų gamintojų, baldų ir interjero smalsuolių. Parodoje atsispindėjo tai, kaip šiuolaikiškai turėtų atrodyti biuro, gyvenamųjų erdvių interjeras.

Dauguma dalyvių stenduose vyravo žydra, oranžinė, šviesiai žalia, rožinė, geltona ir kitos neutralios spalvos. Oranžinė spalva 2019 metais vis dar buvo labai madinga, naudojami įvairiausi jos atspalviai. Parodoje taip pat daug kur buvo galima išvysti „Flamingo“ spalvą, ji dominavo balduose ir sienų apdailose. Miegamajame išliko natūralūs, balti, smėlio, pilki, rusvi atspalviai.

Milane ir Kelne tarptautinės baldų parodos vyksta pavasarį. Milano – balandžio mėnesį, Kelno „Interzum 2019“ – gegužės mėnesį.

„Interzum 2019“ baldų paroda Kelne

Šiame renginyje buvo pristatytos interjero ir baldų dizaino inovacijos. Jis sutraukė 74 000 lankytojų, kurie galėjo susipažinti su produktais, pristatomais 1805 dalyvių iš 60 pasaulio šalių.

400 kvadratinių metrų plote buvo galima rasti 4 pagrindines tematikas: medžiagų transformavimas, išteklių efektyvumas ir tvarumas, skaitmeninės ir pažangios medžiagos, su produkcija susijusios medžiagos.

Baldų parodoje daug dėmesio buvo skiriama smulkioms detalėms, kurios puikiai turėtų įsikomponuoti mažos erdvės butuose. 2019 metų interjere vyravo ryškios spalvos, kurias „nuramindavo“ ir suvienijo juodi potėpiai. Baldų gamintojai pristatė medžio imitacijas baldų paviršiuose, tokie baldai padeda tausoti natūralius išteklius.

Vokiečių kompanija pristatė „Smart Life“ balsu valdomą programą, su kuria galima valdyti apšvietimą, įjungti, išjungti krėslo šildymo, masažo funkciją. Taip pat buvo pristatyti ergonominiai stalai, kurie gali paaukštėti ir sužemėti iki norimo aukščio. Baldų pramonėje parodose vis daugiau vietos užima individualizuota gamyba, pritaikyta išskirtiniams kliento poreikiams. Į baldų gamybą integruojamas skaitmeninis spausdinimas.

Baldų parodos gali būti puiki vieta susitikti gamintojams, interjero dizaineriams, baldų projektuotojams bei klientams, tiekėjams, investuotojams, todėl verta jose apsilankyti šių sričių specialistams.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.