maruxz

Pjūklų dalys, kurios įtakoja gedimus

Pjūklas paprastai yra kiekvieno vyro sandėlyje ar garaže. Jeigu jis naudojamas dažnai, vertėtų atkreipti į tai, kokios klaidos dažniausiai daromos, kurių pasekmė – vienos ar kitos pjūklo dalys sugenda, o pjūklas nebeveikia.

Pjūkle dažniausiai atsirandantys gedimai: jis nustoja veikti visiškai, dažnai išsijunginėja, sustoja vidurį pjovimo, praranda savo galią. Dauguma problemų galima pataisyti, tiesiog reikia žinoti kokios dalys sudaro pjūklą ir kaip jas prižiūrėti.

Netinkamai valomas cilindras

Paprasti dalykai kartai įtakoja didelius pjūklo gedimus, pavyzdžiui, netinkamai valomas cilindras. Susikaupę nešvarumai neleidžia gerai aušintis stūmokliams, todėl ilgainiui šie perkaista. Pjūklo dalis reikia prižiūrėti išplaunant ir išvalant cilindro aušinimo angas, reikėtų naudoti tik originalias uždegimo žvakes ir naudoti tik pjūklui tinkamą alyvą.

Uždegimo žvakės

Po ilgesnio pjūklo naudojimo reikėtų patikrinti jo uždegimo žvakę, atsargiai ją atsukant. Jeigu ši pjūklo dalis yra padengta juodomis apnašomis, vadinasi buvo naudojama žemos kokybės alyva, galbūt neteisingai buvo sureguliuotas karbiuratorius arba netinkamai apskaičiuotas alyvos ir benzino santykis. Bet kokiu atveju žvakę reikia nuplauti ir nuvalyti apnašas aštriu daiktu, nuvalyti elektrodus oda ir užmauti.

Pjūklų dalys turi būti tikrinamos po ilgo naudojimo

Po ilgo naudojimo, pavyzdžiui, malkų pjovimo sezono reikėtų apžiūrėti pjūklus. Intensyviai su jais dirbant, po kurio laiko susidėvi juostos viršūnėlės guoliai, todėl tenka keisti pjovimo juostą.

Gali būti, kad reikalingas kuro sistemos remontas. Norint atlikti jį pačiam, visos pjūklo dalys susiję su kuro sistema turi būti žinomos. Viena iš problemų galėtų būti užsiteršęs kuro filtras. Jį reikėtų išimti per degalų bako užpildymo angą ir išvalyti.

Degalų bako dangtelyje yra skylės, ši sistema vadinama alsuokliu. Atjungus žarną reikia patikrinti ar jos nėra užsikimšusios, o jeigu taip – nuvalyti smailiu daiktu.

Esant užsikimšusiam oro filtrui į variklį gali patekti per daug degalų, todėl šis genda. Reikėtų nuimti oro filtrą ir jį nuvalyti bei išplauti vandenyje, o išdžiovinus pritaisyti atgal.

Kai kurios pjūklų dalys ilgainiui susidėvi ir jas tenka keisti naujomis. UAB „AGRO PARTS BALTIJA“ siūlo įvairiausias pjūklo dalis, su kuriomis šis įrankis vėl tarnaus ilgą laiką.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.