maruxz

Kada dušo sienelės yra prasmingas pasirinkimas?

Nusprendus įrengti dušą, tenka spręsti gana daug klausimų. Vienas iš jų – ar dušo sienelės yra praktiškas pasirinkimas, ar jų montavimas nereikalauja sudėtingo darbo, taip pat, – ar sienelių priežiūra yra sudėtinga, ar toks dušas greitu metu nepraras savo pirminės išvaizdos? Tiesa tokia, kad daug kas priklauso nuo individualaus stiliaus jausmo, nuo vonios kambario erdvės ir techninių sprendimų. Vis dėlto, nepriklausomai nuo to, kokį dušą rinksitės, galime užtikrinti, kad itin plati modelių pasiūla prisitaikys prie išrankiausio kliento poreikių.

Dušo kabinos vs. dušo sienelės

Dušo kabinos gali skirtis savo formomis ir dydžiu. Paprastai jų konstrukcijų gamybai naudojamas aliuminis, tačiau pačios dušo sienelės gali būti tiek plastikinės, tiek stiklinės, kas gali lemti ir visos konstrukcijos kainą. Vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – 6 mm grūdintas stiklas, kuris yra pakankamai atsparus smūgiams ir užtikrina patikimą apsaugą nuo susižeidimo, jei stiklas dužtų (jis sutrupėtų į smulkius gabaliukus, nepalikdamas aštrių briaunų). Priklausomai nuo individualių poreikių pirkėjams siūlomos įvairios stiklų variacijos, tačiau populiariausių gretose išlieka skaidrus stiklas. 

Vis dėlto, nepaisant itin plačių dizaino ir stiliaus galimybių, minimalizmo idėjos tampa vis populiaresnės, todėl auga ir dėmesys atskirai montuojamoms dušo sienelėms. Vonios įrangos pardavėjai teigia, kad pastaraisais metais dušo sienelės, t. y. pertvaros, vis dažniau montuojamos ne tik moderniame interjere, bet savo vietą atranda ir klasikinio stiliaus namuose. Sienelės montavimas leidžia atsisakyti dušo kabinos – sienele atskiriama dušo erdvė, kuri darniai įsilieja į bendrą kambario atmosferą.

Dušo sienelių montavimo galimybės

Dušo sienelės yra lengvai ir paprastai montuojamos. Nereikia jokių mechanizmų, kadangi sienelei užtenka laikiklio. Stiklas nereikalauja ypatingos priežiūros, jį tereikia nuvalyti įprastomis valymo priemonėmis ir galima džiaugtis nepriekaištinga vonios kambario estetika. Dušo sienelės ypatingai vertinamos mažuose vonios kambariuose, kadangi padeda sukurti erdvės pojūtį.

Priklausomai nuo pageidavimų, sienelės gali būti montuojamos į kampą arba toliau jo. Pageidaujant sieneles galima montuoti ir ant vyrių, kad po maudynių duše sienelę būtų galima priverti prie sienos. Vis dėlto, kad būtumėte visiškai tikri dušo funkcionalumu, nepamirškite, kad šiuo atveju yra būtinas dušo trapas arba dušo latakas. Taip pat privalote įrengti atitinkamą nuolydį ir užtikrinti tinkamą hidroizoliaciją. Jei dušo vieta nebus tinkamai paruošta, galite turėti rūpesčių dėl vandens išsiliejimo.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.