maruxz

Automobilių nuomos paslaugos Kaune

Šiuolaikinio gyvenimo tempas diktuoja savo sąlygas, todėl daugelis norime būti mobilūs ir visur suspėti laiku. Tai ypač aktualu tiems žmonėms, kurie darbo reikalais dažnai būna komandiruotėse, ne tik Lietuvos miestuose, bet ir užsienyje. Pavyzdžiui, vykstant į oro uostą ar grįžtant, labai patogu išsinuomoti mašiną Kaune ir patogiai grįžti į Vilnių ar keliauti į biurą. 

Automobilio nuomos paslaugos ypač populiarios, nes tuomet jums nereikia rūpintis daugeliu dalykų, už jus jau tai bus padaryta. Gausite norimo modelio mašiną, pripildytu kuro baku, išvalytą ir su visa reikalinga įranga, kurios pageidausite: navigacijos ar vaizdo registratoriaus. Taip pat galima užsisakyti, kad mašina būtų pristatyta į jums patogią vietą, kaip ir paliksite ją ten, kur patogu. Pavyzdžiui, galite nuomota mašina keliauti iš vieno miesto į kitą ir jame palikti mašiną. Neteks rūpintis ir automobilio draudimu, nes kiekvienas nuomojamas automobilis yra draustas KASKO draudimu, tačiau jūsų pageidavimu, galima sudaryti papildomą civilinės atsakomybės draudimą, kur vairuotojas turi nulinę atsakomybę įvykus autoįvykiui, o visus patirtus nuostolius padengia draudimo bendrovė. 

Apsimoka naudotis ilgalaikės automobilių nuomos paslauga, nes kuo ilgesnį laiką nuomojatės automobilį, tuo mažesnė bus jo nuomos kaina, skaičiuojama už parą. Dauguma verslininkų naudojasi šia paslauga, nes yra žymiai optimaliau nuomotis reikalingą automobilių skaičių, nei juos įsigyti ir rūpintis jų technikine apžiūra, draudimu ir eksploatacija, kuri reikalauja nemažai išlaidų. Kitas nemažiau svarbus dalykas, kad galite patys pasirinkti tokio modelio automobilį, kuris yra reikalingas būtent tuo metu. Pavyzdžiui, gal jums užtenka tik dviviečio ekonomiško automobilio arba atvirkščiai – krovininio, kuriuo galite parvežti užsakytas prekes ar nuvežti savo klientams užsakymus.  

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.