maruxz

Gelinio lakavimo priemonės

Gelinio lakavimo priemones sudaro įvairiaspalviai nagų lakai, blizgiklis nagams, dildės, medinės lazdelės odelėms atstumti, folija, nuriebinimo priemonė, nerūdijančio plieno žirklutės, pincetai, ilgaamžės ir modernios LED lempos, taip pat nagų stiprinimo priemonės, pasižyminčios naudingų vitaminų gausa ir k.t.

Ilgalaikis gelinis manikiūras

Jau prieš kurį laiką itin išpopuliarėjęs gelinis manikiūras, taip pat ir nagų priauginimo procedūra neužleidžia populiarumo pozicijų. Nenuostabu, ilgalaikis manikiūras yra tikras išsigelbėjimas šiuolaikinėms moterims, nuolat stokojančioms laiko sau. Gelinis manikiūras užtikrina, jog net kelias savaites nagai atrodys nepriekaištingai. Tokiam lakavimui atlikti ar nagams priauginti reikalingos specialios LED ar UV lempos. Jos nepamainomos manikiūro paslaugas teikiančių specialistų darbe, bet tai pat lengvai gali būti naudojamos ir namuose, jei manikiūrą norite darytis patys. Nagų lempų dizainų pasirinkimas platus. Didelę dalį pasiūlos sudaro baltos lempos, bet rasite ir juodų raudonų, melsvų, oranžinių ir t.t. Spalvų palėtė labai plati, todėl galėsite priderinti prie vyraujančio kolorito arba lempa galės tapti spalviniu akcentu. Nagų lempų formų tai pat yra įvairių: nuo apvalių iki kampuotų ar net labai originalių. Visos nagų lempos kokybiškos, patvarios, funkcionalios suteikiančios patogumo ir spartos atliekant manikiūrą. 

Gelis profesionalams

Gelis profesionalams naudojamas turtingesnėms ir sodresnėms spalvoms išgauti, universalus gelinis lakas stingsta greitai LED ir UV lempose, taip pat saugo natūralų nagą sustipria ir ilgai išliekančią dangą.  

IBD gelis nagų priauginimui

IBD gelis nagų priauginimui stingsta po UV IR LED spinduliais. Stingimo metu deguonis trukdo geliui sustingti iki galo, todėl ant nagų lieka nesustingusio iki galo gelio sluoksnio, kitaip vadinamu lipniuoju sluoksniu. Šį sluoksnį reikia nuvalyti specialiu lipnumo pašalinimo skysčiu. IBD gelius sudarantys oligomerai yra tvirtai susiję tarpusavyje taigi IBD statybinis gelis yra tvirtesnis, stipresnis ir labiau blizgantis nei daugelis gelių. 

Semilac gelis lakas

Semilac yra pats populiariausias Lenkijos prekės ženklas, siūlantis manikiūro produktus. Aukščiausią Semilac gaminių kokybę ir platų gražių spalvų derinį klientai vertina visame pasaulyje. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.