maruxz

Motociklų prekyba arba 3 būdai, kaip įsigyti motociklą

Žvelgiant į gatve praskriejančius motociklus (aišku, jei dažnai dėl visai ne „kuklaus“ greičio spėji kažką pamatyti…), nereikia būti dideliu šių transporto priemonių ekspertu, jog suprastum, kad pastarieji vienas nuo kito labai skiriasi. Kai kurie, atrodo, gerokai užsistovėję garaže, tačiau, tikėtina, savininkui ne mažiau vertingi nei ką tik „iškepti metaliniai žirgai“. Tup tarpu kiti tarytum dar kvepia dažais: nauji, galingi ir, žinima, brangūs. Šio straipsnio tema – motociklų prekyba – aktuali ir tiems, kurie ateityje (nors ir labai tolimoje) mąsto apie šios transporto priemonės įsigijimą, ir tiems, kurie tiesiog šiaip nori pasmalsauti. Juk motociklų prekyba – kur kas „paslaptingesnė“ tema, nei, pavyzdžiui, automobiliai, kurie, susidaro įspūdis, parduodami vos ne ant kiekvieno kampo: tiek tiesiogiai, tiek internetu. 

Įsigyti motociklą galima net keliais būdais. Viskas priklauso tiek nuo finansinių galimybių, tiek nuo norų. Viena , iš pažiūros paprasčiausia galimybė – motociklų prekyba, vykdoma tam tikrą gamintoją/gamintojus atstovaujančioje prekybos vietoje. Šiuo atveju pardavėjas gali pasiūlyti svajonių motociklą arba, tiksliau, pageidaujamo dizaino bei komplektacijos transporto priemonę su gamykline garantija. Mažas niuansas: šis variantas prieinamas tiems, kurie turi atliekamą solidžią pinigų sumą ir yra pasirengę šią investuoti būtent motociklo įsigijimui. Tiesa, baikerių žmonos dėl tokių sprendimų dažnai patenkintos nebūna… 

Kone visus reikiamus daiktus galima įsigyti ir dėvėtus. Motociklai – ne išimtis. Tiesa, perkant dėvėtą motociklą, derėtų kreipti dėmesį ne tik į kainą, kurios pageidauja pardavėjas, bet ir būsimas išlaidas, reikalingas motociklo pastatymui ant kojų (arba tiksliau – ratų). Naivu būtų tikėtis, jog buvęs savininkas savo dviračio draugo atsikratė vien dėl to, jog pastarasis tiesiog atsibodo. Gali būti, jog remontas tiesiog neapsimoka. Taip pat svarbu kruopščiai įvertinti dėvėto automobilio techninę būklę. Taip galima išvengti skaudžių nelaimių, kylančių dėl netikėtai „išlindusio“ gedimo. 

Dar vienas populiarus būdas – įsigyti dėvėtą automobilį užsienyje organizuojamuose aukcionuose. Šiuo atveju samdomas tarpininkas, kuris net tik dalyvauja aukcione, bet ir, nupirkęs transporto priemonę, pasirūpina šios transportavimu. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.