maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Židiniai - puiki namų interjero detalė

zidinys1Jaukūs žiemos vakarai su knyga, rankdarbiu, vyno taure prie namuose įrengto židinio. Dažnai apie tai pagalvojame ir pasvajojame. Vartant namų interjero žurnalus ar laikraščius visada atkreipiame dėmesį į besklindančią ir užburiančią liepsną, sklindančią iš būste įrengto židinio. Ar tai gali būti realu kiekvienuose namuose? 
Židiniai visada siejasi su jaukumu, šiluma ir malonia estetika akiai. Ne veltui tai - vienas iš seniausių patalpų šildymo būdų. Židiniai yra skirstomi pagal daugelį savybių. Gali būti:
 • ketaus;
 • plieniniai;
 • įmontuojami.
Pirmieji paminėti ketaus židiniai pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu, t.y. ilgaamžiškumu. Ketus turi aukštą šilumos išlaikymo kiekio koeficientą, remiasi tvirtu ir itin stipriu pagrindu į grindinį, laikui bėgant nepajusite jokių deformacijų. Tokie židiniai taip pat turi puikias šilumos skleidimo charakteristikas.
Nesunkiai yra pakeičiamos, esant būtinybei, norimos detalės ar konstrukcijos, taip bus užtikrintas ilgas židinio vartojimas. Visa tai įvertins kiekvienas klientas.
Plieniniai židiniai išsiskiria iš kitų lengvu, maloniu ir kartu labai paprastu minimalistiniu dizainu. Galimos pasirinkti didelės stiklo keramikos durelės su Jūsų norima spalva, todėl toks židinys užtikrintai bus tikra namų puošmena. Plieninių židinių ugniakurų pakuros yra išklotos šamoto arba skamoilo plokštėmis. Dėl to niekada nebus perkaitinimo, o dvigubas degimas suteikia ne tik ekologišką bet taip pat ekonomišką malkų suvartojimą – dviguba nauda.
Įmontuojamų židinių ugniakurai iš ketaus arba plieno yra įstatomi į sudėtingą židinio konstrukciją. Labai populiarūs šiuo metu plieniniai židinių ugniakurai, kurie yra įmontuojami į paprastesnę židinio konstrukciją, tokiu būdu akcentuojant ugnies žavesį nuo pat žarijų, pereinant per visą liepsnos grožį. Tokie židiniai – puikiausia investicija į kuriamą namų jaukumą.
Pradedant židinio montavimo darbus, visų pirma turite nuspręsti, kokia bus židinio paskirtis bei konstrukcija, nes nuo to labai priklauso, kaip bus dėstoma darbų tvarka, kokios reikalingos detalės. Pradėjus darbus jau nebebus galima keisti pamato konstrukcijos, aušinimo ir ventiliacijos vietos. Platų židinių asortimentą siūlo www.ZidiniaiKrosnelesKaminai.lt svetainė. Čia patogiai ir lanksčiai pateikiama visa informacija, susijusi su židiniais, krosnelėmis ir kaminais. Apsilankykite ir tikrai išsirinksite namų jaukumo detalę!
Tags: interjeras, namai, statyba, šildymas, židiniai
Subscribe

 • Argano aliejaus nauda

  Apie pačių įvairiausių aliejų naudą turbūt teko girdėti ne vieną kartą. Paskutiniu metu ypač dažnai minimas argano aliejus, kurio panaudojimo…

 • Odontologijos klinika

  Jei ne tinkamu metu aplankoma odontologijos klinika, turbūt joks asmuo niekaip negalėtų sėkmingai išsiversti be kiek dažniau arba rečiau…

 • Kaip pasiruošti pensijiniam laikotarpiui?

  Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris su nekantrumu lauktų senatvės, nebent jam yra labai atsibodęs jo darbas ir jis kuo greičiau nori išeiti…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments