maruxz

Siuvėjų dėmesiui – TavoSapnas.lt

Siuvėjų dėmesiui – internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt yra DAUG audinių drabužiams. Linas, džinsas, tiulis – tik keletas pavyzdžių. Todėl visiems, kurių profesija ar pomėgis yra siuvimas, ši rekomendacija tikrai pravers. 

Ekologiškasis linas

Minėtoje parduotuvėje netrūksta ir informacijos. Štai atsivertę lininių audinių kategoriją ir spustelėję kurią nors prekę matome platų apibūdinimą. Rašoma, kad linas yra ilgalaikė, patvari medžiaga. Džiugina jo atsparumas trinčiai, prakaito sugėrimo savybės ir t. t. Svarbu, kad tai ir ekologiškas gaminys. 

Ne mažiau aktuali yra informacija, susijusi su priežiūros ypatybėmis. Juk tiek audinį, tiek patį drabužį perkame ne kaip suvenyrą, kurį tiesiog laikytume pakabinę spintoje. Perkame ir kaip praktišką daiktą, skirtą puoštis įvairiomis progomis. Todėl akivaizdžiai rūpimas aspektas – priežiūra. Nes nesinorėtų, kad skalbimas taptų milžinišku iššūkiu ar netgi aprangos sugadinimu... 

Ar lininius audinius skalbti paprasta? Pasirodo, kad taip. O apsilankę „Tavo sapno“ parduotuvėje galėsite pasiskaityti plačiau. 

Visuomet madingas džinsas

Džinsinį audinį galima laikyti tam tikra ikona. Kaip teigiama (ir veikiausiai patys pripažįstate), džinsai yra ir labai patogus, ir labai universalus drabužis. Pasakytina ir tai, kad jie niekad neišeina iš mados. Kaip madingi, taip madingi... O galimybės plačios – nuo suknelių iki kelnių, nuo sijonų iki kombinezonų... O jeigu džinsas yra su elastanu, atsiranda svarus privalumas: drabužis tempiasi, tad yra dar komfortiškesnis, negu tikimasi.

Gerai sugeria drėgmę, yra tvirtas – šiais ir kitais privalumais pasižymi džinsas. O kai internetu galima užsisakyti visokiausių spalvų šio audinio, tai ir puikiausia siuvėjų fantazija įgyvendinama. 

Puošnusis tiulis

Tiulis – lengvas, permatomas. Jis praverčia ir drabužių detales siuvant, ir dekoracijas kuriant. Svarbu pabrėžti, kad jis dera su kitomis medžiagomis, puikiai papildo drabužį. Suknelė gali tapti itin puošni, prabangi!

O kai tiulio siūloma su dailiais raštais (pavyzdžiui, su širdelėmis), siuvimo ir dekoravimo variacijų atsiranda dar daugiau.

Patogu!

Suprantama, tai anaiptol ne visi produktai, prieinami internete, mūsų pristatytoje parduotuvėje. Juk ir iš pavadinimo pasidaro aišku, kad asortimente turėtų būti ir su miegu susijusių dalykų. Ir iš tiesų rasite kokybiškos, gražios patalynės. Lovatiesė ar patalynės komplektas, paklodė ar pagalvė – viskas atrinkta kruopščiai, viskas skirta jaukiam miegui.

Tad bendrasis vardiklis galėtų būti tekstilė. Namams, įvairioms jų erdvėms ir, žinoma, miegamajam.

Primename

Pabaigoje primename, jog audinių pasirinkimą rasite, jei prisiminsite, kur tai siūloma. T. y. TavoSapnas.lt. Kadangi asortimentas nemenkas, medžiagos atitiks įvairiausius poreikius ir galėsite sukurti puikių drabužių. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.