maruxz

Kaip kreditai padėjo baigti namo statybas

Kas nežino, kad namo statybos – tai labiausiai piniginę išgręžiantis dalykas. Tam pasitarnauja ir visos santaupos, ir kreditai, ir būsto paskola, ir net užstatytas tėvų namas…

Būsto paskolą buvo ėmęs ant savęs

Julius pasakoja, kad jam ir žmonai kreditai tapo tikru išsigelbėjimu iki žiemos įsikelti į savo namą, nors jame ir buvo remontai dar iki galo nepabaigti. Gerai, kad kreditai be registracijos mokescio, taip kaip būna su būsto paskola, kuriai reikia didelio pradinio įnašo. Taigi, čia viskas buvo kur kas paprasčiau. Būsto paskolą teko imti su labai ilgomis ceremonijomis, daugybe kartų varstant banko duris, prieš tai porą metų dirbant taip, kad būtų kuo didesnės deklaruotos pajamos ir pan. Vyras būsto paskolą buvo ėmęs pats, taigi, jau turėjo įsiskolinimų, kurie galėjo trukdyti gauti dar ir greitąjį kreditą.

Greitąjį kreditą ėmė žmona

Tad kredito skaičiuoklės naudojimą perėmė žmona. Kadangi ji paskolų savo vardu neturėjo. Buvo pasirinkta puiki skolinimo platforma, kur suteikiama kreditai is zmoniu, ir yra labai patogu skolintis tokiu būdu. Aišku, žvelgiame į bendras šeimos pajamas ir abiejų žmonių įsiskolinimus. Visgi vien tam, kad būtų paprasčiau, greitasis kreditas buvo imamas jau nebe ant to paties asmens. Norint gauti greitąjį kreditą, reikia:

• Pasirinkti internete bendrovę, iš kurios skolinsitės;

• Užpildyti prašymą internetu prisiregistravus;

• Laukti sprendimo;

• Laukti pinigų.

Be kredito įsikūrimas iki žiemos būtų neįmanomas

Šis, kaip sakoma, kreditas neišėjus iš namų, padėjo namams ateiti pas šią jauną šeimą. Kadangi iki žiemos kitaip nebūtų pabaigę tam tikro remonto. Nors ir buvo gauta paskola dalimis, tačiau tos dalies neužteko numatytiems darbams. Taip visada būna su remontais ir statybomis: kažką planuoji, o paskui kainuoja penkis kartus daugiau. Taip nutiko deja ir čia. Ir tikrai kainavo viskas daugiau negu planuota, negu norėta. Tad be kredito būtų nepavykę pasiekti to, kas čia buvo pasiekta, ir nebūtų pavykę įsikurti taip, kaip norėta.

Vėliau gavo dalį iš banko, ir grąžino kreditą

Kaip žinia, kreditai su bloga kredito istorija paprastai neteikiami. Tačiau būsto paskola dalimis yra visai kas kita. Nesvarbu, kad žmona paėmė dar ir greitąjį kreditą ir padidino įsiskolinimus. Būsto paskolą buvo numatyta suteikti, jeigu pajamos nedingsta, o jos tik augo. O taip pat, jeigu statybos vyksta savu tempu ir pavyksta įstoti į tam tikrą grafiką. Tą pavyko padaryti tik dėl šios paskolos. Taigi, gavus dalį iš banko, iš karto su jos pagalba buvo grąžintas ir greitasis kreditas. Pora juokiasi, kad visas šis skolinimosi vijurkas tapo tarsi kažkokia juokinga šachmatų partija, kur turi žaisti labai rimtai, nes nuo to priklauso, ar įstrigs tavo statybos. O įstrigusių statybų nemėgsta niekas. Juk ne kartą teko matyti priemiesčiuose riogsančius milžiniškus pastatus su atvirais langais be stiklų, ar su nedengtu stogu. Tokie pastatai būna, kad įstringa ir labai ilgam – metų metams. Galiausiai bandomi parduoti, tačiau niekas neperka už tą kainą, kokią jau teko sumokėti bestatant pastatą. Taip ir stovi dar metų metus, kol savininkai ateina į protą ir pagaliau supranta, kad vienintelė išeitis norint susigrąžinti bent dalį sumos – kažkaip nuleidus kainą vis tiek parduoti. Šeima labai džiaugiasi, kad jų neištiko toks pats likimas.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.