maruxz

Plieninės dangos stogams – ar verta?

Nors plieninės dangos stogams paprastai yra laikomos prastu pasirinkimu, stogų meistrai teigia, kad tokia nuomonė yra suformuota senų laikų ir visiškai neatitinka šių dienų realybės. Naujos kartos plieniniai lakštai išsiskiria ne tik puikia išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu, aukšta kokybe, lengvu ir greitu montavimu. Plieninės dangos tampa vis populiaresniu pasirinkimu visuomeninės, komercinės paskirties statiniams ir nuosaviems namams, užtikrindamos subtilią eleganciją ir pastato išskirtinumą. Plati formų ir spalvų pasiūla suteikia praktiškai neribotas pasirinkimo galimybes, todėl galėsite įgyvendinti pasirinktą eksterjero viziją.

Lengva, tačiau tvirta

Plieninė stogo danga išsiskiria optimaliu lengvumu. Tai paprastai transportuojama ir apdorojama danga, su kuria lengva dirbti. Dėl šios priežasties, plieninio stogo montavimas nereikalauja nei ypatingų įgūdžių, nei žinių ar įrankių, o dengimo procesas vyksta gana greitai. Svarbus privalumas yra tai, kad dengiant stogą plienine danga, nereikia papildomų sutvirtinimų ar specialaus vientiso pakloto. Nepaisant plieno lakštų lengvumo, ši danga išsiskiria tvirtumu ir ilgaamže eksploatacija. Plieninis stogas nebijo nei sniego, nei lietaus, nei saulės spindulių, krušos ar speigo.

Plati spalvų paletė

Plieninė stogo danga sukurta individualiems jūsų poreikiams. Plati spalvų ir formų pasiūla prisiderins prie išrankiausiųjų lūkesčių. Svarbu tai, kad estetinis plieninės dangos vaizdas neatsiejamas nuo ilgaamžiškumo. Tiesa, reikėtų žinoti, kad plieno lakštų ilgaamžiškumas paprastai priklauso nuo viršutinio sluoksnio – polimerinio padengimo. Pavyzdžiui, kai kurioms plieninėms stogo dangoms suteikiama net 50 metų techninių ir 20 metų estetinių savybių garantija.

Mitai, trukdantys apsispręsti

Plieninės stogo dangos vis dar nepelnytai laikomos prastu pasirinkimu, paprastai akcentuojant didelį šios dangos triukšmingumą. Šiuo atveju reikėtų žinoti, kad tuo atveju, jei stogas ar palėpės perdengimas bus tinkamai apšiltintas, o montavimo darbai bus atlikti kruopščiai ir tvarkingai, jokio triukšmo namo viduje tikrai negirdėsite. Paprastai šiltinimui naudojamas 25 cm ar storesnis mineralinės arba stiklo vatos sluoksnis, kuris ne tik rūpinasi šiluma ir komfortu, bet ir puikiai slopina garsą. Dar vienas plačiai paplitęs mitas teigia, kad plieninis stogas vasarą stipriai įkaista. Vis dėlto, jei apšiltinimo darbai yra atlikti tinkamai, jei tarp šilumos izoliacijos ir stogo dangos yra įrengti oro tarpai ventiliacijai, tikrai neturėsite jokių rūpesčių dėl įkaitusio stogo ar kaitros namuose.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.