maruxz

Ar buhalterinė apskaita reikalinga paslauga?

Daugelis smulkiųjų verslininkų gali pritarti, jog pirmaisiais naujos įmonės įsteigimo metais, kyla daug sunkumų ir įvairių klausimų. Neretai ne tik sunku gauti apčiuopiamą pelną, bet ir kartais tenka uždaryti įmonę, pajutus pirmuosius nuostolius. Tik, ar žinojote, kad pagrindinė priežastis, kodėl įvairios naujos įmonės užsidaro, yra netinkamas jų finansų valdymas?

Kai įsteigėte naują kampaniją, pirmas žingsnis turėtų būti profesionalios buhalterinės apskaitos paieška. Tik sklandžiai vykdoma buhalterinė apskaita atneš džiugiausius Jūsų verslo rezultatus.

Šiuolaikiniais laikais tikrai galima stebėtis, kad nemažai smulkiųjų (ir ne tik) verslininkų vis dar nesiryžta pasisamdyti profesionalių buhalterių, nes galvoja, kad su finansais gali patys puikiai susitvarkyti. Tai ne visai tiesa. Tik profesionaliai atliekama buhalterinė apskaita, pavyzdžiui, Frondita, UAB gali užtikrinti, kad visas pelnas ir išlaidos, bei mokesčiai bus teisingai suskaičiuoti. Juk Jums reikia rūpintis savo verslu, klientais, darbuotojais, tad, kam bereikalingai vargti su finansais, jeigu tai galite patikėti šios srities žinovams? Juk savo sugedusio automobilio netaisome patys, o vežame į specialų servisą? Taigi ir savo finansais turime rūpintis atsakingai. 

Priežastys, kodėl kiekvienam verslui reikalinga buhalterinė apskaita:

· Tokios buhalterinės įmonės, kaip Frondita, UAB už Jus pateikia visas mokesčių deklaracijas metų gale. Jums tampa daug lengviau, kadangi buhalteris jau turi pasiruošęs reikiamą informaciją, nes kaupė mėnesines ataskaitas. Be to ne kiekvienas mokame teisingai deklaruoti pajamas. Pagaliau ne visada išmanome ir sąlygas, kai, pavyzdžiui, galime dalį savo pelno priskirti prie išlaidų ir pan.

· Profesionalūs buhalteriai sutaupo daug brangaus Jūsų laiko ir pinigų. Už Jus yra skaičiuojamos algos, mokesčiai valstybei, tad nebereikia dėl nieko jaudintis. Jums, kaip verslininkui, paliekamas laisvas kelias rūpintis tik įmonės valdymu.

· Profesionali buhalterinė apskaita, o tiksliau patys buhalteriai gali pažerti Jums puikių patarimų.  Kartu galite peržvelgti metines ar mėnesines ataskaitas, įvertinti savo verslo sezoniškumą. Tinkamai nustačius tam tikrų prekių ar produktų, paslaugų reikiamybę skirtingais sezonais – galima sutaupyti nemažai pinigų ir išlaikyti savo verslo konkurencingumą ir geriausias ateities perspektyvas. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.