maruxz

Baidarių pasiūlymai Jūsų savaitgaliui gamtoje

Plaukimai baidarėmis – puiki pramoga jaunam ir vyresniam. Trumpa savaitgalio išvyka leidžia pamiršti bet kokius rūpesčius ir mėgautis jaukia gamtos ramybe. Baidarių pasiūlymai orientuoti į kiekvieno keliautojo poreikius, todėl galėsite išsinuomoti tiek vienvietes, tiek dvivietes baidares, plaukti su mažais vaikais ar augintiniu, taip pat – rinktis pageidaujamą maršrutą, kuris atitiktų jūsų fizinį pasirengimą ir pomėgius. Baidarės skirtos jaukiam laisvalaikiui, kuris suteiks džiugių akimirkų ir leis mėgautis malonia gamtos apsuptimi. Nieko nuostabaus, kad ši pramoga per pastarąjį dešimtmetį išpopuliarėjo taip stipriai, kad plaukimai tapo vienu dažniausiu vasaros pasirinkimu.

Kaip išsirinkti baidarę ir plaukimo maršrutą?

Kad savaitgalio kelionė būtų maloni ir įsimintina, atsakingai rinkitės baidarių nuomotoją. Siūlome bendrauti tik su tais verslininkais, kurie gali jums pasiūlyti naujas, kokybiškas, tvirtas ir manevringas baidares, kurias bus lengva irkluoti, nesudėtinga valdyti, o jūs jausitės patogiai ir komfortiškai. Priešingu atveju jūsų plaukimas baidare gali kelti kur kas didesnį nuovargį, nei manote, o tai gadins tiek jūsų nuotaiką, tiek planus. Kitaip sakant, visų pirma pasidomėkite, kokios kokybės baidares nuomotojas jums siūlo, nepamirškite pasiklausti ir apie gelbėjimosi liemenes, žemėlapiukus ar kitus reikmenis, kurių jums gali prireikti kelionės metu.

Būtina iš anksto pagalvoti ir apie plaukimo maršrutą. Šiandien galite rinktis praktiškai bet kurią Lietuvos upę, todėl pagalvokite, ko tikitės iš plaukimo – ar norite ramios ir nesudėtingos kelionės, ar, priešingai, norite išbandyti savo jėgas, todėl ieškote ekstremalaus ir sudėtingo žygio? Apie savo poreikius ir pageidavimus turėtumėte pasikalbėti su baidarių nuomotoju, kuris jums pasiūlys tinkamiausią plaukimo maršrutą. Aptarkite ir jo ilgį, sudėtingumo lygį, plaukimo laiką.

Pagalvokite apie nakvynę

Nors pasiplaukiojimas baidare gali būti planuojamas vienai dienai, paprastai pasirenkamas kelių dienų plaukimas arba vienos dienos irklavimas su poilsiu stovyklavietėje. Siūlome iš anksto rezervuoti nakvynės vietą (paprastai – tai būna stovyklavietė, šalia upės, kuria plaukėte). Tai puikus būdas praleisti laiką su draugais ar artimaisiais, nakvoti palapinėje, mėgautis ant laužo keptu maistu. Jei vertinate patogumus, pasikalbėkite su baidarių nuomotoju dėl nakvynės namuko ar sodybos nuomos – galbūt jis pats galėtų pasiūlyti vietą nakvynei arba rekomenduoti, kur galėtumėte patogiai ir ramiai praleisti naktį.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.