maruxz

Bedarbiams internetu paskolos nėra suteikiamos

Norėtumėte pasiskolinti pinigų, tačiau sunki finansinė padėtis kelia abejonių jums patiems? Dabar paskolos internetu bedarbiams kartais yra išduodamos. Svarbiausia yra atitikti specialius reikalavimus, kurie yra nustatyti įstatymų numatyta tvarka. Dabar paskolų sąlygos yra ypač geros, tačiau tai nereiškia, jog bus lengviau gauti finansinę pagalbą iš greitųjų kreditų bendrovių. Galiojanti tvarka yra labai griežta, o vienas esminių reikalavimų – draudžiama reklamuoti paskolas, kurios yra skirtos nedirbantiems asmenims. Tai būtų neatsakingo skolinimosi skatinimas, o to būti negali. Tad, jeigu esate bedarbis ir svarstote kodėl kredito bendrovės vengia jums skolinti pinigus, tiesiog siūlome žemiau paskaityti pateiktą informaciją.

Paskolos internetu bedarbiams nenoriai išduodamos dėl to, kad kreditoriai smarkiai rizikuoti užsidirbti baudą nuo Lietuvos banko. Asmenys, kurie turi problemų su finansais, neturi teisės gauti jokių paskolų. Tai draudžiama. Bendrovės, kurios spjauna į mokumo vertinimo nuostatus, galiausiai sulaukia pelnytos bausmės – nemažos piniginės baudos ar licencijos netekimo. Paskolos internetu bedarbiams dėl to ir neišduodamos, nes tai vienas grubiausių pažeidimų, kuris tik gali būti. Kreditoriai patys suvokia, kad bedarbiai asmenys negali mokėti įmokų laiku, nes jų gaunamos pajamos yra per daug mažos t.y. pašalpų dydis yra labai mažas.

Nors kai kuriuose tinklapiuose nurodoma, kad paskolos internetu bedarbiams išduodamos, viskas vyksta kiek kitaip. Pirmiausia, būtina suprasti, kad kreditingumo vertinimas yra pagrindinis procesas, kuris nustato kam galima išduoti kreditą, o kam negalima. Bedarbiai, nurodę savo duomenis, automatiškai pateikia informacija ir tiek. Kreditoriai, kad tokie asmenys negauna pajamų, nes tai nurodoma paskolos paraiškoje. Jeigu informacija apie nedarbingumą nutylima, vis tiek viskas yra prieinamas specialiose informacinėse sistemose.

Kreditoriai akcentuoja, kad paskolos internetu bedarbiams nesuteikiamos lygiai taip pat, kaip nesuteikiamos ir bankuose ar kitose vietose. Bedarbiais asmenys turi specialius statusus įvairiose sistemose ir tie statusai lieka tol, kol asmuo neišsiregistruoja iš darbo biržos. Pabrėžtina, kad ir išsiregistravimas iš ten negarantuos, kad gausite paskolą. Tiesiog bus vertinamos pajamos, kurių ko gero jūs dar negaunate.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.