maruxz

Kriterijai, padėsiantys apsispręsti, kurios transporto nuomos bendrovės paslaugomis naudotis

 

Transporto nuomos paslaugos sektorius nuolat plečiasi, pametėdamas paprastą problemos „kaip nuvažiuoti iš taško A į tašką B, kai nėra nuosavo automobilio“ sprendimą. Tiesiog kreipiesi į Autorent24.lt ar kitą transporto nuomos bendrovę ir išsinuomoji pageidaujamą automobilį norimam laikui. Tiesa, plati pasiūla gali turėti ir neigiamą efektą: kurios įmonės automobilių nuoma Kaune (ar kitame) mieste yra labiausiai verta dėmesio, kai tiek daug analogišką paslaugą siūlančių teikėjų? Žemiau pateikti kriterijai, kuriais rekomenduojama vadovautis norint „atsijoti“ geriausią pasiūlymą.

Paslaugos kaina. Kiekvienas, pirkdamas vieną ar kitą paslaugą, turi numatęs biudžetą, kurį gali skirti šios įsigijimui. Vienam reikia tiesiog transporto priemonės, galinčios išpildyti mobilumo poreikį, kitas ieško galingo ir efektingai atrodančio modelio, už kurio nuomą yra pasirengęs sumokėti atitinkamą kainą. Jei kaina jums yra pagrindinis prioritetas, peržvelkite kelių transporto priemonių nuomos bendrovių paslaugų kainoraštį ir išsirinkite tinkamiausią variantą. Tiesa, aklai nesivadovaukite tuo, ką matote kompiuterio ekrane. Tikėtina, jog paslaugos teikėjas, įvertinęs jūsų pageidavimus, galės pasiūlyti palankesnę kainą. 

Automobilio pasiėmimo vieta. Daug klientų, kuriems aktuali automobilių nuoma Kaune, konkretų paslaugos teikėją renkasi pagal tai, kokiose vietose šis sudaro galimybę pasiimti automobilį. Vieniems patogiausi taškai yra oro uostas, geležinkelio bei autobusų stotys, tuo tarpu kiti gali atvykti ir į kitą, paslaugos teikėjo nurodytą vietą. 

Firmos reputacija. Ketinantys pirmą kartą išsinuomoti automobilį, gali susidurti ne tik su įvairiais klausimas, konkrečiai susijusiais su paslauga, bet ir galimos apgaulės baime. Nuo galimų nesusipratimų ir apgavystės iš paslaugos teikėjo pusės gali išgelbėti atidus transporto nuomos sutarties perskaitymas prieš šią pasirašant. Aišku, smalsumo dėlei galima „pašnipinėti“, kaip internetinėje erdvėje apie vieną ar kitą autonuomos bendrovę atsiliepia buvę klientai. Natūralu, jog gera firmos reputacija gali paskatinti pasinaudoti šios paslaugomis.

Bendravimas su klientais. Jei, vertinant kelias įmones, šios surinko po vienodą pliusų kiekį, priimti galutinį sprendimą gali padėti tiesioginis kontaktas su firmos atstovu. Bendraujant telefonu, elektroniniu paštu ar gyvai biure, į akis krenta nepasitenkinimą keliantys niuansai? Tiesiog maloniai atsisveikinkite ir kreipkitės į kitą paslaugos teikėją, galintį pasiūlyti ne tik norimą automobilį už gerą kainą, bet ir priimtiną bendravimo stilių. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.