maruxz

SIP skydai – efektyviai namų statybai

Jei matote skelbimą internete „parduodu SIP skydus“, gerai pagalvokite, ar tikrai norite skambinti nežinia kam ir pirkti neaiškios kokybės SIP skydus. SIP skydu gamyba nėra labai paprastas procesas, kurį gali atlikti bet kas, todėl būtina pasirinkti tik kokybę garantuojančius gamintojus.

Mes esame Trustus – statome sip namus ir juos gaminame patys savo gamykloje Lietuvoje. Naudojame vokiškas medžiagas ir technologijas. SIP skydai, pagaminti pas mus yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus ES reikalavimus. Tai reiškia, kad juos galime eksportuoti į visas ES šalis. Mūsų pastatyti namai yra ilgaamžiški ir patikimi, atitinkantys A+ energetinę klasę – t.y. pasyvūs namai.

Skydiniai namai kainos atžvilgiu nelabai skiriasi nuo mūrinių. Pagrindinis privalumas yra pastatymo greitis. SIP skydai greitai išpjaunami pagal patvirtintą projektą ir atvežami į užsakovo vietą. Ten ant jau išlietų pamatų sip skydu komplektai yra sumontuojami per 3 savaites. Tai dvigubai ar net trigubai trumpiau, nei dirbant su mūriniais namais. Kitas privalumas yra tas, kad SIP skydai visiškai nebijo šalčio. Tarpusavyje jie yra jungiami medienos tašais, todėl statant namus nereikia jokio betono, kurio stingimas esant nepalankioms oro sąlygoms yra problematiškas.

Viskas vyksta gana nesudėtingai – gauname išsamiu techninius namo brėžinius iš architektų ir išpjauname visus reikalingus skydus, numatome jų sujungimo sprendimus. Visos smulkios detalės yra supakuojamos, sukraunamos į vilkiko puspriekabę ir atvežama tiesiai į vietą. Ten krautuvu viską iškrauname ir darbo imasi montuotojai, kurie, vadovaudamiesi tais pačiais brėžiniais, surenka namą. SIP skydai yra gatavi, jų vietoje nebereikia pjaustyti ar kitaip apdirbti, todėl klaidos galimybės yra minimalios. Per 23 savaitės visas namas yra sumontuojamas ir iš karto galima dengti stogą, rūpintis perdangomis, langais, laiptais. Tai labai didelė sparta statant individualius namus.

SIP skydai atsiliepimai iš meistrų, kurie juos montuoja yra patys geriausi. „Tai labai efektyvus darbas – tiesiog pastatome skydus, sutvirtiname, užpildome ertmes „makrofleksu“ ir viskas. Namas kyla, kaip ant mielių.“

Palankūs SIP namai atsiliepimai ir iš savininkų, kurie džiaugiasi šiltomis ir garso nepraleidžiančiomis sienomis.

SIP skydai Lenkijoje yra gal kiek pigesni, tačiau kokybės prasme lietuviška produkcija yra kur kas geresnė ir labiau pritaikyta mūsų oro sąlygoms, bei statybos įpročiams. Rinkitės lietuvišką prekę.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.