maruxz

Kokia vartų automatika tiks Jūsų kiemui?

    

Vartų automatikos remontas

Gyvenant individualiame name, pirmiausia reikėtų tinkamai pasirūpinti savo šeimos ir turto saugumu. Todėl labai svarbu išsirinkti kokybišką ir patikimą tvorą. Geriausias ir saugiausias pasirinkimas – automatiniai vartai. Tai ne tik kokybiškas, bet ir ilgaamžis pirkinys. Tačiau ne visuomet lengva nuspręsti, kokia vartų automatika tiktų geriausiais. Lietuvoje populiariausi trijų variantų vartai.

Vartų automatika – tai šiuolaikiškas vartų pasirinkimas. Kai vartai valdomi rankiniu būdu, jų atidarymui tenka sugaišti nemažai laiko. Be to, tai ne pats maloniausias procesas lyjant, sningant, esant dideliam vėjui. Nepatogu ir kai varų atidarymui kaskart reikia išlipti iš automobilio. Todėl automatiniai vartai gali sutaupyti Jūsų laiko. Be to, tais atvejais, kai vartai montuojami patalpos išorėje, automatika padeda išlaikyti daugiau šilumos patalpoje.

paprasta vartų automatika varstomiems vartams

Varstomi vartai

Vienas paprasčiausių sprendimų, yra varstomų vartų automatika. Tačiau labai svarbu iš anksto žinoti, kad varstomiems vartams reikalinga daugiausiai erdvės. Todėl dažniausiai šis variantas pasirenkamas didesniuose sklypuose, kur nėra poreikio taupyti erdvę. Dažniausiai varstomi vartai pasirenkami dėl kokybės ir kainos santykio. Tai vienas paprasčiausių automatinių vartų variantų. Be to, labai svarbu žinoti, kad šį vartų valdymo mechanizmą galima montuoti ne tik gaminant vartus, bet ir pritaikyti seniems, jau esamiems vartams. Svarbiausia čia tinkamai apskaičiuoti vartų ilgį ir svorį, o tada jau pritaikyti reikalingą automatiką.

Slankiojantys vartai

Tais atvejais kai kieme vietos ne itin daug, galima rinktis slankiojančių vartų automatikos sistemą. Tai puikus pasirinkimas, norint įrengti modernius ir kokybiškus vartus. Jų automatika turi būti pritaikyti konkretiems vartams, todėl tai geriausias sprendimas naujakuriams. Dažniausiai tokie vartai pasirenkami gyvenant mieste, ypač, kai vartai yra šalia kelio. Taip ne tik pasirūpinate saugumu. Pasirinkę visiškai nepermatomą vartų variantą apsaugosite kiemą nuo kelio dulkių bei smalsių praeivių žvilgsnių.

Pakeliami vartai

Vienas šiuolaikiškiausių šių laikų sprendimų – pakeliamų vartų automatika. Tai geriausias pasirinkimas, kuris lengviausiai pritaikomas kai reikalinga uždengti patalpą. Lietuvoje dažniausiai šie vartai pasirenkami kaip garažo vartai. Tai vienas brangiausių pasirinkimų, tačiau tokie vartai tarnauja ilgus metus, padeda sutaupyti nemažai laiko bei padidina patalpoje išlaikomos šilumos kiekį. 

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.