maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Laikrodžiai jam ir jai – įdomus ir dažnai stilingas pasirinkimas

Laikrodžiai jam ir jai – ne tik mados klyksmas. Tai du identiško dizaino, tačiau skirtingų matmenų laikrodžiai (arba identiškų matmenų, tik nevienodai apipavidalinti). Vienas vyriškas, o kitas – moteriškas. Sutikite, iš karto kyla asociacija, kad šitoks aksesuarų variantas puikiai tinkamas porai – vaikinui ir merginai, vyrui ir žmonai.

Laikrodžiai jam ir jai yra savotiškas laikrodžių kūrėjų išbandymas. Kodėl? Todėl, kad sukurti vieną konkretų modelį yra paprasčiau nei du vienodus, tik skirtingo dydžio. Pagalvokite, kaip „sužaisti“ su proporcijomis, kai reikia tokius pat elementus perteikti gerokai mažesniame korpuse. Kūrėjai pasiraitoja rankoves ir kimba į darbą.

Labai svarbu, kad aksesuarai atrodytų taip, kaip ir turi atrodyti. T. y. moteriškas moteriškai, o vyriškas – vyriškai. Tad dizaineriams keliamas ne vienas uždavinys, ir visus tuos uždavinius tenka skrupulingai įgyvendinti. Kruopščiai pagaminti laikrodžiai sulaukia daug simpatijų. O kad visas pasaulis domisi konkrečiais modeliais, galima aiškiai spęsti iš visuotinio „Rolex“ ir kitų išskirtinę prabangą siūlančių gamintojų žinomumo. Net jei nesiruošiame išleisti dešimčių tūkstančių eurų, vis vien įdomu pasižvalgyti, kas figūruoja prabangos kategorijoje.

Iš prabangos kategorijos grįžus į kasdienę ir mąstant praktiškai, kyla klausimas: galbūt laikrodžiai jam ir jai yra ne tik stilingas pasirinkimas, bet ir proga sutaupyti? Juk teoriškai, jei perki iš karto daugiau (ne vieną, o du laikrodžius), tai gamintojui ir pardavėjui yra geriau. Tačiau kažin ar poroms skirtus aksesuarus žmonės perka būtent dėl ekonomijos.

Šnekant apskritai, laikrodžiai yra įdomus pirkinys. Nesvarbu, ar „realioje“, ar internetinėje parduotuvėje; nesvarbu, ar pigesni, ar brangesni; nesvarbu, kokio stiliaus... Svarbu, jog tai charakteringas pasirinkimas, susijęs su istorija, su asmeniniais laimėjimais (galbūt karjeros posūkiu); tai yra ir stiliaus išraiška, solidumas arba sportiškumas.

Grįžtant prie laikrodžių jam ir jai derėtų pasakyti štai ką: pasirinkimas įdomus ir dažnai stilingas. Pridedame žodį „dažnai“, nes negalime garantuoti, kad visi pasaulio laikrodžiai, skirti poroms, yra dailūs. Ir šiaip estetika ne visada vienodai interpretuojama.

Beje, dar truputį aptarsime mados „reikalą“. Pačioje pradžioje minėjome, kad jai ir jam skirti laikrodukai – ne mados klyksmas. Ir šių žodžių neišsižadame. Viskas yra va taip: gaminama ir vadinamųjų „fashion“, ir įvairių kitų kategorijų laikrodžių. Kai kurie modeliai – mados klyksmas. Kiti – nepriklausomi nuo mados kitimo.

Galima priminti ir apskritai visą laikrodžių rinką. Ji tokia įvairiapusė, kad pradėjus rašyti straipsnį susizgrimbama, jog... išeitų ir stora knyga!

Tags: aksesuarai, laikrodžiai, laikrodžiai jam ir jai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments