maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kompiuteriniai žaidimai internetu: kur juos pirkti?

Nusprendėte įsigyti kompiuterinius žaidimus internetu, bet bijote, kad kažkas gali jus apgauti? Tokia baimė aplanko tuomet, kai kompiuteriniai žaidimai yra perkami iš antrų rankų. Jeigu norite, kad niekas jūsų nepagautų, tuomet žaidimus reikėtų pirkti iš specialių el. parduotuvių. Jose ne tik pasirinkimas yra gausesnis – tokiose vietose apskritai žaidimų kainos yra vienos mažiausių. Norintiems už mažiausią kainą įsigyti kompiuterinius žaidimus, patartina dairytis populiariausiose el. parduotuvėse, kuriose prekyba vykdoma jau ne pirmus metus. Ten vargu ar jus kas nors apgaus. Tačiau verta pabrėžti, kad perkant žaidimus internetu, visada galioja tam tikri standartai, kurių svarbu laikytis.

Kompiuteriniai žaidimai jokiu būdu neturėtų būti perkami iš privačių asmenų, kurie bando atsikratyti nebeįdomiais žaidimais. Tai paprasti žaidėjai, kurie nebelošia senų žaidimų, todėl juos bando tiesiog parduoti. Didžiulė beda tame, kad neretai tokie pardavėjai bando įkišti žaidimus už tokią kainą, neva tai būtų nauji žaidimai. Internetu juos perkantiems žmonėms reikėtų žinoti, kad naudotų žaidimų kainos yra žymiai mažesnės, todėl visada patariama prieš tai pasidomėti ar nustatoma kaina iš tiesų yra adekvati. Taip pat verta žinoti, kad privatūs asmenys neretai apgaudinėja sakydami, jog siūlo naują produkciją, todėl rizika apsigauti visada išlieka. Norint išvengti tokių apgavysčių, patariama rinktis aukščiau minėtas internetines parduotuves, nes jose viską įsigyti galima saugiai. Svarbiausia – ten niekas nebandys jums įbrukti naudoto žaidimo už naujo kainą.

Perkant žaidimus iš internetinių parduotuvių, būtina žinoti, kad tai prekės, kurios yra priskiriamos prie tų, kurių pardavėjai neprivalo priimti atgal remiantis vartotojų teisių įstatymu. Tiesiog žaidimai nėra grąžinami ir tiek. Tad, jeigu galvojate, kad perkant žaidimus juos galėsite grąžinti per 14 dienų, tuomet labai klystate. Kokybės garantija taikoma tik tuo atveju, jeigu jau iš anksto gaunate pažeistą pakuotę t.y. gaunate ne tokį žaidimą, kuris buvo siūlytas el. parduotuvėje. Tai liečia pakuotės pažeidimus, nes tuomet iš karto turite juos grąžinti vos tik įsigijus.

Bet kokiu atveju kompiuteriniai žaidimai visada turėtų būti perkami iš specialių el. parduotuvių, o ne neaiškių fizinių asmenų.
Tags: kompiuteriniai žaidimai, žaidimai, žaidimų konsolės
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments