maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Šviestuvai namams ir laukui: kaip pasirinkti?

Galvojantiems kokią apšvietimo sistemą pasirinkti namams ar kiemui, http://www.topolina.lt pataria pirmiau tinkamai įvertinti namų erdves ir patalpų paskirtį. Visi šviestuvai ar apšvietimo sistemos turėtų būti pasirenkamos pagal kelis kriterijus. Tai yra: apšviečiamas plotas, šviesos ryškumas, apšvietimo dažnumas. Būtent šie kriterijai gali lemti ir šviestuvų kainas bei ateityje patiriamas elektros energijos sąnaudas. Rinkdamiesi šviestuvus, būtinai atsižvelkite į internete esančių el. parduotuvių pasiūlymus. Topolina.lt yra viena iš tų parduotuvių, kuri suteikia galimybę internetu įsigyti kokybiškus šviestuvus geriausiomis kainomis. Visus apšvietimui skirtus įrenginius būtina rinktis atsižvelgiant ir į kokybę, nes ji šiuo atveju yra svarbiausia.

Namų apšvietimui skirti šviestuvai gali būti pasirenkami pagal kelis principus. Pirmasis – patalpų pobūdis. Jeigu patalpos nuolatos turi būti apšviečiamos, tuomet jums reikėtų dairytis į tokius įrenginius, kurie eikvotų kuo mažiau elektros energijos. Dėl to siūloma dairytis į LED šviestuvus. Jeigu patalpose nuolatos yra tamsu ir jose lankotės ypač retai, tuomet galite rinktis standartinius šviestuvus su jungikliu arba specialius su judesio detektoriumi. Su judesio detektoriumi veikiantys šviestuvai įsijungia automatiškai, o tai reiškia, kad šviesa atsiras vos tik įeisite į patalpą. Tas pats liečia ir lauko apšvietimą – galite rinkti analogiškus šviestus, tik skirtus lauko apšvietimui. Tiesa, lauko šviestuvai su judesio detektoriumi kainuos brangiau, o taip pat reikės rinktis tokius, kurie gali fiksuoti judesį iš didesnio atstumo.

Kas liečia įprastas patalpas – miegamąjį, virtuvę, vaikų kambarį, tai čia pasirinkimas bus paprastesnis. Viskas priklausys nuo apšvietimo sistemos tipo. Jeigu visi šviestuvai bus integruojami į lubas, tuomet dar prieš lubų įrengimą turėtumėte įsigyti visą apšvietimo sistemą, jog pagal ją viskas būtų pritaikyta. Jeigu apšvietimas bus tradicinis, tuomet siūloma rinktis įprastus įrenginius. Pabrėžtina, kad norintiems sutaupyti pinigų, reikėtų dairytis į šviestuvų komplektus. Juos sudaro keli įrenginiai – jie pigesni, nei perkant šviestuvus atskirai.

Būtina pabrėžti, kad perkantys šviestuvus, taipogi turėtų atsižvelgti į pardavėjo siūlomą garantiją. Jeigu užsakote šviestuvus internetu, tuomet jokiu būdu nepirkite jų iš neaiškių pavienių asmenų. Mat, jie nesuteikia jokio garantinio aptarnavimo.
Tags: interjeras, namai, topolina.lt, šviestuvai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments