maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kokios yra ir kuo skiriasi mokėjimo kortelės?

Kiekvienam asmeniui, kuris jau turi šešiolika metų, šiandien politikų ir verslo sudarytomis sąlygomis sunkiai pavyktų išsiversti be mokėjimo kortelės. Ir jeigu Jums kaip ir man reikia pusvalandžio kortelės pasirinkimui, šis straipsnis Jums.

Bekontaktė kredito kortelė

Atėjo ir į Lietuvos kiemus bekontaktės mokejimo korteles. Tokios jau yra dnb banko korteles, seb banko korteles ir kitų.

Kredito mokejimo korteles gali būti naudojamas kaip ir įprastos debeto kortelės. Tačiau didžiausi jų privalumai išryškėja kelionėse. Užsienio šalyse visur galima su jomis atsiskaityti už banko nustatytą tarifą. Kredito mokejimo korteles pagrindinis privalumas yra tas, kad pritrūkus pinigų, jų visada atsiras tiek, koks yra nustatytas kredito limitas.

Bekontaktė debeto kortelė

Debeto mokejimo korteles yra pačios paprasčiausios kortelės, kasdieninėms mokėjimas atlikti. Ja galima išsigryninti pinigus. Tokia banko korteles kaina yra mažesnė negu kredito kortelės. Su šiomis kortelėmis jau galima atlikti bekontakčius mokėjimus. Gaila tik tiek, kad ne visos parduotuvės pasiruošusios tokiam technologiniam šuoliui.

Iš privalumų reiktų įvardinti, kad galimas debeto banko korteles uzsakymas internetu. Taip pat užsisakius internetu galimas swedbank korteles keitimas. Kortelę atveža kurjeris, kartu su instrukcija, kuri skamba panašiai į pvz.: kaip aktyvuoti seb banko kortele?

Nemokama kortelė

Pagaliau banko darbuotojai išgirdo tokių niurzgų dėl kainų brangimo, kaip aš bambėjimus. Lietuvoje populiarėja mokejimo kortele revolut. Tai kortelė, kuria patogu naudotis keliaujant, tačiau jai nėra taikomi jokie mėnesiniai mokesčiai. Dar didesnis išskirtinumas, kad mokėjimų kortelę galima valdyti mobiliuoju telefonu (kaip rašoma spaudoje). Ji atkeliauja paprastu paštu iš UK, maždaug per savaitę. Užsisakyti galima internetu.  Vis dėlto, reiktų neapsigauta, dar pernai šias nemokamas paslaugas siūlantis startuolis traukėsi iš tokių rinkų, kaip JAV, Rusija ir Australija.

Studentams ir moksleiviams

Pačios populiariausios jaunuolių tarpe – banko korteles vaikams, kurie yra vyresni nei 14 metų. Tai reiškia, kad dar net neturėdamas paso, jau galima mokytis valdyti savo finansus ir jaustis nepriklausomu. Gerai ir tai, kad tėvai gali stebėti kas dedasi jaunuolio sąskaitoje, o prireikus ją papildyti. Privalumas – labai super maži kortelės administravimo mokesčiai ir visos funkcijos, kurias gali atlikti ir įprasta debeto kortelė. Na galbūt pervedimo ir grynųjų pinigų išėmimo limitai – mažesni.

Tags: kreditas, kreditinė, mokejimo korteles
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments