maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kodėl paminklai neturėtų būti užsakomi iš neaiškių asmenų?

Ketinate skirti pinigų kapaviečių tvarkymo darbams atlikti, bet nežinote į ką kreiptis ir kiek visa tai atsieis? Turite žinoti, kad paminklai jums kainuos daugiausiai, o visų kitų darbų atlikimo kainos bus nustatomos individualiai. Jeigu į tam tikrus paslaugų teikėjus kreipsitės dėl visų darbų, tai iš pradžių rekomenduojama pagalvoti apie standartinių paminklų užsakymą. Tai aktualu turėtų būti tiems, kurie negali skirti didelio biudžeto kapavietės tvarkymo darbams. Paminklų kainos visuomet nustatomos pagal kliento poreikius. Tai reiškia, kad kuo daugiau reikalavimų pateikia užsakovas, tuo didesnę kainą už paminklą tenka mokėti. Norintiems pigiausio varianto, siūloma rinktis tuos paminklus, kurie pateikiami kataloguose.

Standartinių paminklų kainos gali keistis esant specialiems poreikiams

Užsakant standartinį paminklą, reikėtų atsižvelgti į tai, kad jo gamybos kaina gali kilti, jeigu pageidausite, jog jis būtų didesnis nei pagal pateikiamus standartinius išmatavimus. Trumpai tariant, jūs galite rinktis standartinius paminklus, tačiau jeigu norėsite, kad jie būtų didesni, tai jums už tai teks mokėti papildomai. Renkantis standartinius paminklus, išleidžiama mažiau, o pateikiant kažkokius specifinius reikalavimus, paslaugų kaina tik didėja.

Ne ką mažiau svarbu tai, jog dauguma paminklų gamintojų tuos paminklus patys ir sumontuoja. Turėkite galvoje, kad paminklų montavimo kainos gali keistis, jeigu kapavietė bus labai toli. Jeigu paslaugų teikėjams teks vykti labai toli, tai jums teks skirti didesnį biudžetą, nes tikėtina, kad paslaugų teikėjai ims didesnę kainą vien dėl susidariusių didesnių kelionės išlaidų.

Paminklų gamybos paslaugas ir kapaviečių tvarkymo darbus ketinantys užsakyti gyventojai jokiu būdu neturėtų kreiptis į atsitiktinius paslaugų teikėjus. Labai rizikuojama prarasti pinigus, jeigu pasirenkami neaiškūs asmenys. Tai labiausiai liečia tuos, kuriuos domina mažiausios kainos. Trumpai tariant, siūlydami mažiausias kainas, dauguma sukčių bando atkreipti dėmesį. Kai klientas sumoka pinigus, jie tiesiog nieko neatlieka – dingsta kaip į vandenį. Norint išvengti tokių apgavysčių, siūloma rinktis tuos paminklų gamintojus, kurie dirba ne pirmus metus – jie turės atsiliepimus, patvirtinančius, kad paslaugų kokybė yra puiki. Jeigu ieškote mažiausių kainų, tai labai rizikuojate likti be nieko.

Tags: antkapiai, paminklai, paminklų gamyba
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments