maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Gėlės internetu - greita, patogu ir apsimoka

gėlių pristatymasGėlių pristatymas į namus išpopuliarėjo dar prieš daugelį metų. Tai puikus ir patogus būdas nustebinti, pradžiuginti, ar pasveikinti sau brangų žmogų įvairiomis progomis.

Iš tiesų, gana daug žmonių naudoja gėlių į namus paslaugą. Lietuvoje ji nėra ypatingai populiari, tačiau, tikriausiai, pažiūrėję užsienietiškų, romantiškų kino filmų, kurių scenarijuose neretai būna įtrauktas ir toks siurprizas, kaip gėlės į namus, lietuviai taip pat pamažu vis labiau ir labiau susidomi tokiomis paslaugomis. Pirmiausia, tai yra patogu, nes jau ne vienerius metus yra galimybė užsakyti gėles internetu. Tai sutaupo daug laiko, o be to, galimybė nusiųsti gėlių internetu yra labai geras variantas tiems, kurie gyvena, ar tuo metu yra išvykę svetur. Užtenka atsidaryti norimą puslapį, išsirinkti gėles, jų skaičių, nurodyti gavėją, pristatymo laiką ir padaryti apmokėjimą. Gėlės į namus bus pristatytos tada, kada reikės, o jas gavęs asmuo bus maloniai nustebintas.

Pastaruoju metu, nors kuras ir pabrango, kai kurios parduotuvės, siūlančios gėlių pristatymo į namus paslaugas, jas pristato nemokamai, o tai yra dar vienas pliusas, kodėl pirkti gėlės internetu apsimoka. Sutaupote ir savo laiko, ir pinigų, nes nereikės be reikalo deginti kuro, ar pirkti troleibusų bilietų, viskas bus padaryta už jus ir sumokėsite tik už gėles.

Gėlės į namus visada nustebina nieko panašaus nesitikėjusius jų gavėjus, o ir pačiam malonu, kad artimas, mylimas žmogus džiaugiasi. Tai nėra standartinė, ar įprasta dovana, kaip pvz. saldainių dėžutė. Saldainius kažkas suvalgys ir pamirš, o gėlės į namus visada pristatomos šviežios, paruoštos „darbui“, t.y. maksimalų laiką džiugins akį adresatui ir puoš jo namus. Perkant gėles internetu nereikia bijoti, kad jeigu tuo metu gavėjo netyčia nebūtų namuose, ar nurodytu adresu, Jūsų pinigai ir noras pradžiuginti tiesiog nuplauks. Taip nebus, nes visos gėlių parduotuvės, kurios siūlo ir gėlių pristatymą į namus garantuoja, jog jeigu gavėjo tuo metu nepavyktų rasti, gėlės bus pristatytos vėliau, su juo susitarus. Užsisakyti gėlių pristatymą į tam tikrą vietovę perkant jas internetu, ar tiesiog susitarus telefonu yra patogu ir tais atvejais, jei gėlių reikia kokiai nors šventei, pvz. vestuvėms. Toks būdas leis sutaupyti laiko ir iš anksto pirktoms gėlėms nereikės „stoviniuoti“ bei grožėtis vienai kita, nes jos bus pristatytos tada, kada nurodysite, o tai reiškia, kad bus šviežios ir pilnos geros energijos, kuria pasidalins su visais. 

Tags: el. prekyba, gėlės, gėlės internetu, interneto parduotuvė, moteris, verslas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments