maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Krikštynų dovanos: ką įteikti vaikučiui?

Ieškote vaikučiui geriausios dovanos, kuri ne tik puikiai atspindėtų krikštynas, tačiau taip pat ir būtų naudinga? Labiausiai rekomenduojamos dovanos krikštynoms turi būti praktiškos. Ir nesvarbu, ar jos atlieka estetinę funkciją, ar su jomis galima ką nors daryti – svarbiausia, kad tai nebūtų kelių metrų dydžio žaislas, kurio nėra kur padėti.

Viena labiausiai rekomenduojamų dovanų, kurią pasirenka dovanoti svečiai – sidabro dirbiniai. Internetu jų kainos yra gana mažos, tad leisti sau įteikti tokią dovaną gali net ir tas, kurio investicijos yra kiek ribotos. Kalbant apie sidabro dirbinius galima pasirinkti iš labai daug skirtingų gaminių: nuo papuošalų iki šaukštelių. Svarbiausia, kad tai ilgaamžė dovana. Kai vaikas užaugs – jis ją visada turės su savimi ir tiksliai žinos, koks mylimas žmogus jį nustebino su šiuo brangiuoju metalu.

Norime priminti, kad gaminiai gali būti įsigyjami ne tik internetu, tačiau užsukus į realias prekybos vietas Panevėžyje, Vilniuje, Kaune... Kaina nedidelė, o apžiūrėjus paprasta nuspręsti – kokia dovanėlė geriausiai atspindės vaikutį.

Greta sidabrinių papuošalų pateikiame sąrašą dovanų, kurios taip pat tinka krikštynų proga. Dovanos krikštynoms turi būti apgalvotos ir įvertintos. Juk kai vaikas užaugs jis suvoks, ką jam norėjo pasakyti šventės svečiai.


 1. Dovanos krikštynoms gali būti susijusios su religine atributika. Visgi, tai šventė, kai vaikas pažįsta dievą. Galbūt visai natūralu padovanoti jam rožančių arba kryželį.

 2. Pinigai – dar viena puiki dovana. Tačiau jos dažniausiai nori vaiko tėveliai, o ne pats vaikas. Maža tikimybė, kad tie pinigai pasieks vaiką, kai jis jau bus tokio amžiaus, kad galėtų jais naudotis.

 3. Dėžutė papuošalams yra labai puiki dovana tokiu atveju, jeigu žinote, kad kažkuris kitas svečias planuoja dovanoti sidabrinius papuošalus. Tokiu atveju gauname tarsi komplektą.

 4. Pliušinis žaislas gali būti laba simbolinė dovana, kuri visą gyvenimą vaiką ves į priekį. Tačiau nepamirškite, kad nereikia labai didelio, nes jį bus sunku transportuoti.

Krikštynų dovanos turi būti pasirenkamos įvertinus, ko nori ir ko gali norėti vaikas. Įvertinkite tai.

Tags: dovanos krikštynoms, dovanos vaikams, krikštynos
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments