maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Argano aliejaus nauda

Apie pačių įvairiausių aliejų naudą turbūt teko girdėti ne vieną kartą. Paskutiniu metu ypač dažnai minimas argano aliejus, kurio panaudojimo galimybės yra labai plačios. Argano aliejus pirkti galimas tiek įprastuose prekybos centruose, tiek kosmetikos prekių parduotuvėse. Priklausomai nuo to, kam jis bus naudojamas – rekomenduojame ieškoti ir atitinkamos prekybos vietos.

 • Odos drėkinimas. Paskutiniu metu vis dažniau pasirodo informacija, kad aliejai yra geriausia odos drėkinimo priemonė. Rekomenduojama vengti įvairiausių chemiškai apdorotų priemonių, kurios gali ateityje būti kenksmingos ne tik Jūsų odai, tačiau ir visam organizmui.

 • Plaukų atgaivinimo priemonė. Organo aliejus pirkti galimas daug kur ir labai dažnai tai daroma dėlto, kad tai labai puiki priemonė, kuri gali padėti atgaivinti plaukus. Paprasčiausiai sutepkite juos ir plikite ilgesniam laiko tarpui. Vėliau paprasčiausiai išplaukite galvą šampūnu ir gausite norimą rezultatą.

 • Laiko sustabdymo priemonė. Argano aliejus gali būti naudojamas labai įvairiai ir dažniausiai jis pasirenkamas, kadangi yra labai puiki laiko sustabdymo priemonė. Tiek tepant plaukus, tiek odą, tiek jį paprasčiausiai vartojant galima kiek pagerinti savo organizmo būklę.

 • Argano aliejus labai dažnai įvardijamas kaip itin puiki priemonė, kuri gali padėti išgydyti aknę. Jeigu ši baisi liga Jus kankina – rekomenduojame ne tik tepti odą, tačiau taip pat šį aliejų vartoti su maistu. Rezultatas puikiai matomas jau po poros savaičių.

 • Lupų drėkinimas yra dar vienas puikus būdas panaudoti argano aliejų. Naudokite ne tik vėsiuoju metų laiku, kai lūpos būna labai sausos, tačiau reguliariai. Taip išsaugosite gyvą lupų odą, kurios nesinorės slėpti po blizgesiais.

 • Ši priemonė taip pat gali sumažinti ir strijų atsiradimą, tad labai rekomenduojama tepti nėštumo metu arba tuomet, kai organizmas auga. Mamytės turėtų nupirkti šį aliejų savo dukroms, kurios dėl intensyvaus augimo tempo gali neišvengti strijų.

 • Su šiuo aliejumi taip pat galima gydyti ir nagus. Aliejus kupinas labai daug naudingų medžiagų, kurios suteiks Jūsų nagams nuostabią išvaizdą ir tvirtumą. Argano aliejus pirkti ir įprastuose prekybos centruose.

Argano aliejus – viena priemonė nuo daugelio problemų. Svarbiausia – pigus, o funkcionalumas yra akivaizdus. Argano aliejus pirkti čia.
Tags: argano aliejus, argano aliejus internetu, grožis, sveikata
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments