maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kaip sutaupyti renkantis auto draudimą?

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas apibrėžia, kad kiekviena transporto priemonė turi būti apdrausta. Žinoma, draudimas yra įkainojamas tam tikra pinigų suma, todėl ne visi žmonės yra patenkinti, kad tokio tipo paslauga yra privaloma ir žmogus neturi galimybės rinktis, ar jis nori pasinaudoti draudimu, ar jam yra gerai gyventi ir be jo. Visgi, iškilus problemoms žmonės labai džiaugiasi, kad finansiškai jie yra apsaugoti.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas nustato tam tikras kainas, kurias reikia susimokėti tokiu atveju, jeigu draudžiate transporto priemonę. Sutaupyti galima net ir tokiu atveju, tik reikia žinoti – kaip.

 1. Pats paprasčiausias būdas sutaupyti - būti geru vairuotoju. Paprasčiausiai, kuo daugiau nelaimingų atsitikimų patirsite kelyje ir kuo daugiau teks nemaloniai bendrauti su pareigūnais – tuo Jūsų draudimas bus brangesnis. Ir šiuo atveju kalbama ne apie KASKO, tačiau apie privalomą draudimą. Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas nustato kainas.

 2. Taip pat draudimas pigiau kainuoja tiems asmenims, kurie turi didesnį vairavimo stažą. Tai irgi gana normalu ir visiškai suprantama. Paprasčiausiai, kuo daugiau žmogus laiko vairuoja – tuo didesnė tikimybė, kad jis yra atsakingas kelių dalyvis.

 3. Kadangi egzistuoja kelių rūšių draudimai – naudinga palyginti kuo daugiau variantų. Kartais labiau apsimoka sumokėti daugiau, kad galiausiai viskas kainuotų pigiau. Taigi, ieškodami draudimo būtinai įvertinkite kuo daugiau pasirinkimų.

 4. Jūsų transporto priemonė taip pat gali prisidėti prie pasirinkto auto draudimo. Tiesiog, kuo ji mažiau tvarkinga ir kuo yra senesnė tuo draudimas Jums gali kainuoti daugiau. Tai dar vienas puikus pavyzdys, kad geriau daugiau investuoti į transporto priemonę, o paskui naudotis kur kas pigesniu draudimu.

Akivaizdu tik vieną, kad draudimas yra reikalingas.  Taip jis padeda būti atsakingu kelių eismo dalyviu.
Apdrausta transporto priemonė suteikia galimybę jaustis kur kas saugiau. Nepamirškite, kad kiekvienas iš mūsų turi būti atsakingas kelių eismo dalyvis ir tik nuo mūsų pačių priklauso kokios bus Lietuvos gatvės. Saugokite tiek save, tiek kitus.
Tags: Transporto priemonių valdytojų civilinės, draudimo paslaugos, privalomasis draudimas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments