maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Šviestuvai internetu dabar siūlomi dar mažesnėmis kainomis

Nusibodo važinėti po prekybos centrus ar parduotuves ir ieškoti tinkamų šviestuvų? O žinojote, jog šviestuvai internetu gali būti įsigyjami ne tik mažesnėmis kainomis, bet ir daug paprasčiau? Jums netektų gaišti daug laiko, tuo labiau – vykti tikrai niekur nereikės. Internetu šviestuvus galite užsisakyti labai paprastai – susirandate specializuotą el. parduotuvę ir joje pateikiate užsakymą. Įvairių kategorijų šviestuvais prekiaujančių el. parduotuvių Lietuvoje yra gana daug, tačiau tikrai ne visos siūlo palankias įsigijimo sąlygas bei didelį asortimentą. Jeigu norite kokybiškų, šiuolaikiškų ir pigių šviestuvų namams, tai tuomet vertėtų dairytis į pagrindines internetines parduotuves.

Visi šviestuvai internetu gali būti įsigyjami nemokant pristatymo mokesčio.

Tiems, kuriems nepatinka el. parduotuvių taikomi dideli pristatymo mokesčiai, turėtų atidžiau paskaityti įsigijimo sąlygas. Dabar dauguma internetinių parduotuvių akcentuoja, kad pirkėjas už pristatymą nemoka nieko tuomet, jeigu jo pirkinių krepšelio vertė pasiekia tam tikrą sumą. Kokia ta suma – nurodoma pačioje el. parduotuvėje. Paprastai kalbant, jeigu norite išvengti didelio pristatymo mokesčio, tai jums el. parduotuvėje tektų šviestuvus įsigyti už kiek didesnę sumą. Aiškiau tariant, rinkitės šviestuvus vienoje vietoje. Tokiu būdu minėta suma bus pasiekta lengviau ir pardavėjas jums nebetaikys pristatymo mokesčio.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad perkant šviestuvus už gana didelę sumą, galima sulaukti ir specialių nuolaidų. Kai kurie pardavėjai siūlo papildomas nuolaidas tiem, kurie perka už gana didelę sumą. Jeigu jūs šviestuvus pirksite iškart visiems namams, tai tikėtina, kad tą papildomą nuolaidą gausite gana paprastai.

Šviestuvai internetu neturėtų būti perkami iš neaiškios kilmės gaminius parduodančių privačių asmenų.

Pasitaiko internete tokių pasiūlymų, kurių metu siūlomi šviestuvai pardavinėjami net keletą kartų pigiau nei populiariausiose el. parduotuvėse. Turite žinoti, kad tokie pardavėjai neretai siūlo nekokybiškus gaminius. Keletą kartų pigiau kainuojantys šviestuvai gali būti tiesiog ir nurašyti dėl esamų brokų arba tiesiog jus bando privilioti sukčiai. Jeigu norite saugaus šviestuvų įsigijimo internetu, tai paprasčiausiai reikėtų dairytis į tas internetines parduotuves, kurios viešoje erdvėje neturi jokių prastų atsiliepimų iš buvusių pirkėjų.

Tags: šviestuvai, šviestuvai namams, šviestuvas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments