maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Profesionalus svetainių kūrimas siūlomas tikrai ne kiekvieno specialisto

Vartotojams, ketinantiems užsisakyti tinklapių kūrimo paslaugas, rekomenduojama prieš tai įsitikinti ar pasirinkti specialistai tikrai yra tokie, kokiais dedasi. Mat, dabar yra daug apsimetėlių, kurie siūlo be galo prastos kokybės paslaugas. Svetainių kūrimas tikrai neturėtų būti patikėtas į tokių neišmanėlių rankas, nes vėliau jums gali tekti iš naujo gaišti laiką ieškant kito specialisto. Blogiausia tai, kad kreipiantis į prastos kokybės paslaugas siūlančius tinklapių kūrėjus, dažniausiai klientai patiria nemenku nuostolius, nes sukurtos svetainės neatitinka lūkesčių, būna su įvairiausiomis saugumo spragomis. Tam, kad išvengtumėte tokių nesklandumų, būtina kreiptis tik į tokius profesionalus, kuriuos galima rasti kartus su gerais atsiliepimais apie jų paslaugų kokybę.

Įmantrių svetainių kūrimas dažniausiai pareikalauja gerokai didesnio biudžeto nei buvo planuota.

Klaidingai informuoti yra tie, kurie galvoja, kad už standartinės svetainės sukūrimo kainą bus galima užsisakyti kažkokio įmantraus tinklapio kūrimo paslaugas. Viskas vyksta kitaip nei galvojote. Kiekvieno tinklapio sukūrimo kaina dažniausiai įvertinama individualiai. Tai reiškia, kad su kiekvienu klientu specialistas derasi atskirai. Vieniems klientams taikomos mažesnės, o kitiems – didesnės paslaugų kainos. Tos kainos priklauso nuo paprastų faktorių – kuo sudėtingesni tinklapis, tuo brangiau kainuos jo sukūrimas.

Būtina žinoti, kad ne visi specialistai siūlo programavimo paslaugas, todėl užsisakant nestandartinio tipo tinklapius, būtina įsitikinti, kad specialistas viską galės padaryti be priekaištų. Kai kurie tinklapių kūrėjai tiesiog dirba su viešai prieinamų turinio valdymo sistemų naudojimu ir tiek, ir jokių programavimo paslaugų nesiūlo.

Norintiems kokybiškų paslaugų reikėtų iš anksto pasiruošti ir atitinkamą sumą.

Jeigu manote, kad kažkuris specialistas be jokios priežasties dirbs už tokią sumą, kurios norėsite jūs, tai tiesiog negaiškite laiko. Patys specialistai nustato savo paslaugų įkainius, todėl jeigu jie matys, kad norite tokios svetainės, kurios sukūrimui teks skirti daug laiko, tai logiška, kad jums tokius atveju teks skirti ir daug pinigų. Visus patikimus specialistus jūs galite rasti elektroninėje erdvėje. Jums tik reikia susirasti specializuotus skelbimų tinklapius, paslaugų portalus arba tiesiog užteks naudotis paieškos sistemomis, jog rastumėte patikimą profesionalą.

Tags: svetainės, tinklapiai, tinklapių kūrimas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments