maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kas šį sezoną turi atsidurti Jūsų mažylio spintoje?

Vaikų aprangai keliami didesni praktiškumo ir kokybės reikalavimai, nei saviesiems. Tačiau stiliaus ekspertės pripažįsta, kad garderobas tapo kiekvieno mažylio saviraiškos priemone. Tokia jų laisva valia pagimdė neįtikėtinų aprangos ir spalvinių derinių. Pasirinkite labiausiai patikusius ir parodykite mažyliui, jis bus sužavėtas.

Stiliaus pojūtį išsiugdo patys vaikai

Suaugusių pareiga pamokyti ir padėti atrasti save bei savo stilių vaikams. Tačiau jie iš esmės savo kelią turi surasti patys. Kita vertus, Jūs galite padaryti didelę įtaką vaiko aprangai. Jeigu vaikas neteikia didelės reikšmės drabužiams, Jūs esate viena iš tų nedaugelio laimingųjų, kuri šiemet į vaikų spintas turėtų padėti džinsus (berniukams) ir pūstą sijoną (mergaitėms).

Kita vertus, stilingi rubai vaikams dabar neįsivaizduojami be ryškios liemenės ir sportinio kostiumo, bei visos begalybės kasdienių marškinėlių. Pageidautina, kad jie būtų išmarginti linksmais animaciniais personažais.

Patogu ir natūralu

Puikus pasirinkimas – lietuviski rubai vaikams. Lietuviški prekiniai ženklai konkuruoja kokybe, o ne kaina. Todėl tikrai juos pasirinkus pavyks gauti natūralios medžiagos drabužių. Pigus rubai vaikams turi būti natūralūs ir patogūs. Todėl šiemet vėl karaliauja medvilnė. Labai populiarūs rubai vaikams is anglijos arba vaikiski rubai is lenkijos. Daugelis jų siuvami iš medvilnės, natūralūs megztiniai – iš vilnos.

Spalvos

Spalvos gali būti pačios įvairiausios, nors, žinoma, balta yra nepraktiškas pasirinkimas. Šiemet, drabuziai mergaitems gali būti ryškesni, nei drabuziai berniukams ar drabuziai paaugliams. Stebėtinai ilgai ant bangos išsilaikė Frozen mada. Ledo karalienė ir visi mėlyni atspalviai. Panašu, kad tėveliai tam neprieštarauja, nes būtent šaltas mėlynas atspalvis laikomas pačiu praktiškiausiu.
Pigus rubai vaikams gali būti dažomi natūraliais (valgomaisiais) dažais. Specialios gamybos technologijos leidžia išgauti sodrias spalvas dažant natūraliais dažais net ir pramoniniu būdu.

Įdomu: Norėdami išleisti mažiau sezoninio apsipirkimo metu ieškokite iškabų, kurios skelbtų – drabuziai vaikams ispardavimas. Pigus rubai vaikams yra internete. Čia prekės patvirtinus užsakymą pristatomos per kelias valandas. Pigus rubai vaikams internete pardavinėjami įvairiausių stilių, medžiagų ir spalvų. Todėl ne tik kaina, bet ir asortimentas patenkins net įnoringiausio mažylio įgeidžius.
Tags: pigus rubai vaikams, rūbai, vaikai, vaikiški drabužiai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments