maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Perskindol – pirma pagalba raumenų ir sąnarių skausmui gydyti

Ūmiu sąnarių skausmu skundžiasi kas trečias žmogus. Raumenų ir sąnarių gydymui paprastai naudojami šaldantys arba šildantys kompresai. Kai tuo tarpu raumenų ir sąnarių gydymui reikia dvejopo poveikio. Šveicarijoje pagaminto unikalaus perskindol gelio sudėtyje yra mentolio ir net kelių rūšių eterinių aliejų.

Natūralus preparatas

Gelis perskindol active užtikrina šildantį ir šaldantį poveikį. Dėl veikliųjų medžiagų unikalus gelis aktyvina periferinę kraujo sistemą, mažina sudirgimą ir atpalaiduoja raumenis. Gelis rekomenduojamas ne tik žmonėms, kurie jaučia ūmų skausmą, tačiau ir sportuoja. Preparato veikliosios medžiagos yra ekologiškos. Todėl perskindol idealus pasirinkimas raumenų skausmų profilaktikai aktyviai sportuojant ar dirbant fizinį darbą. Specialistai jau pastebėjo teigiamą gelio naudojimo poveikį žmonėms, kurie gydosi ultragarsu.

Teigiami perskindol atsiliepimai akcentuoja malonų kremo kvapą, t.y. pušų, citrinų, apelsinų, rozmarinų ir levandų eterinių aliejų.

Gelis ir purškalas

Moterims, ypač perskindol active  tepalas nestumo metu nepatinka, nes reikia laukti kol gelis įsigers. Todėl gamintojas pasiūlė naują produktą – perskindol purskalas. Gali būti naudojamas perskindol nestumas ar žindymo metu, ypač jaučiant kojų tinimą, raumenų ir sąnarių nuovargį ir įtampą. Vartoti preparatą galime dabar dar patogiau nei iki šiol.

Tereikia papurkšti arba patepti geliu skaudamą vietą vos kelis kartus per dieną. Žinoma, perskindol informacinis lapelis ir jame pateikta informacija nurodo tinkamą preparato išorinį vartojimą.

Internetinė prekyba

Vienas iš dažniausių klausimų yra apie perskindol kaina. Ji, tradiciškai, kaip ir perkant bet kurį gaminį, priklauso nuo pirkimo vietos ir kitų faktorių. Jeigu norite sutaupyti šio gelio ar purškalo ieškokite internete. Čia perskindol active kaina camelia ir perskindol gintarine vaistine konkuruoja dėl klientų dėmesio. Dėl nuožmios konkurencijos išlošia vartotojas.

Internetinėje prekyboje nuolat vyksta akcijos, kuriomis pasinaudojus galima nemažai sutaupyti. Juolab, elektroninės parduotuvės išvengia papildomų sąnaudų, kurios neišvengiamai atsiranda nuomojant dideles patalpas ir mokant darbo užmokestį darbuotojams, tradicinėje parduotuvėje. Internetinėje parduotuvėje vienos pakuotės kaina priklauso nuo pirkinių kiekio. Kuo didesnį vienetų skaičių norite įsigyti, tuo pigiau kainuos viena pakuotė.
Tags: perskindol active, raumenų ir sąnarių skausmai, tepalas nuo skausmo
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments