maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

3 pagrindiniai sporto papildai

maisto-papildai.jpgSportuojantys žmonės vartoja itin daug įvairių maisto papildų. Ar tai reiškia, kad pradedantieji sportininkai taip pat turėtų prisipirkti papildų ir juos šlamšti saujomis? Tikrai ne. Paprasčiausiai reiktų žinoti, kokie sporto papildai Vilnius yra svarbiausi.

Omega 3

Ne, šie vitaminai iš žuvų taukų raumenų neaugina, neduoda ištvermės. Jie nepadaro jūsų supermenais. Iš esmės jie niekaip nesusiję su raumenų masės augimu, tačiau yra vieni iš dažniausiai naudojamų sportininkų. Kodėl? Paslapties čia nėra. Omega 3 padeda įsisavinti maisto medžiagas itin efektyviai. Tos maisto medžiagos gali būti paprasčiausi baltymai, reikalingi raumenims, o taip pat ir visi kiti vitaminai, mineralai. Kitaip sakant, Omega 3 padeda efektyviau veikti kitiems sporto papildams.

O kur dar teigiama įtaka širdžiai ir kraujagyslėms?.. Šiuos maisto papildus mamos duoda savo vaikams, juos vartoja ir nesportuojantys žmonės. Tai maisto papildų esmė. Omega 3 galime gauti ir natūraliai. Tik ar turėsite noro kas dieną suvalgyti po kelis šimtus gramus pageidautina žalios žuvies?.. Žalia lašiša yra gana brangi, tad Omega 3 kapsulės – kur kas efektyvesnis būdas gauti šio mūsų organizmui būtino papildo.

Proteinai

Mūsų organizmas sudarytas iš vandens, proteinų ir kitų medžiagų. Sportuojantiems nuolatos proteino reikia ir dideliais kiekiais. Mūsų organizmas nespėja taip greitai jo pagaminti, todėl ir reikalinga „pagalba“ iš šalies. Nesvarbu, kaip vartosite – proteinų kokteilį, ar valgysite proteino gausų batonėlį, rezultatas bus tas pats – suteikiama „statybinė medžiaga“ mūsų raumenims ir jėgai.

Bet persistengti nereikėtų. Ne visi proteinai yra reikalingi ištvermės reikalaujančių sporto šakų atstovams. Kam maratonininkui raumenys? Jų organizmai veikia kiek kitaip, nei sunkumų kilnotojų, boksininkų ir t.t. Būtina pasidomėti prieš vartojant, kad sporto papildai Vilnius nebūtų problemų priežastimi ateityje.

L-karnitinas

Šie maisto papildai naudingi visiems, kas degina riebalus, tačiau neapsigaukite – jie itin reikalingi ir aktyviai sportuojantiems. Juk padarius kad ir nedidelę pertraukėlę, organizmas grįžta į savo „tingumo“ būseną, dėl ko riebalų organizme padaugėja. Šis maisto papildas yra labai populiarus ir tarp nesportininkų. Vartojamas kaip skystis.

Sportuojant pagrindinis maisto papildas yra... vanduo. Visada gerkite daug vandens ir reguliariais. Dirbdamas organizmas praranda vandenį, tad jį papildyti būtina. Tol, kol vandens suvartojimas nebus pakankamai, tol su gerais rezultatais galėsite atsisveikinti. Beje, be vandens nepadės ir proteinai. Nesant pakankamam jo kiekiui, proteinas praras veiksmingumą.

Kokybiškų maisto papildų sportui ieškokite internete www.ponasbicepas.lt.

Tags: maistas, maisto papildai, sportas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments