maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kokią įmonę steigti? Štai kelios idėjos

Šiomis dienomis pasauliniu mastu dešimtys tūkstančių žmonių svarsto galimybę namuose pradėti verslą ir tam yra pateisinamų priežasčių. Per visą savo gyvenimą žmonės gali tikėtis pasiekti vidutiniškai dvi ar tris karjeras. Tie, kurie atsisako savo turimos karjeros ir juda link antrosios ar trečiosios, ne retai galvoja apie karjerą, kurios galėtų siekti dirbdami namuose. Žmonės, kurie jaučiasi lyg žiurkėnai ar paprasčiausia darbo jėga, kasdien dirbdami tradicinį darbą tradiciniu laiku nuo aštuntos valandos iki penktos, — jie svarsto išėjimą iš tokio tipo darbo, nes supranta jog nebenori tokio gyvenimo. Tokie drąsūs žmonės taip pat, planuodami palikti turimą darbą, svarsto ką jie darys toliau. Gera žinia yra ta, kad verslas namuose yra pasiekiamas tikslas visiems, kurie nori rizikuoti ir nebijo sunkaus darbo. Taigi, kokią įmonę steigti?
Štai Jums kelios idėjos kokių karjerų galėtumėte siekti ar kokiais darbais užsiimti norėdami dirbti namuose ar tiesiog būti nepriklausomais.

 1. Galite steigti finansininko įmonę: kad galėtumėte siekti finansininko karjeros, Jums gali prireikti įgyti patirties, lankyti mokymus ir gauti licenciją. Viskas priklauso nuo to kokia veikla užsiėmėte prieš tai.

 2. Dviračių taisytojo darbas. Daugumoje pasaulio šalių ši profesija turi poreikį tačiau tik šiltuoju metų sezonu. Tačiau tai ne kliūtis, šią idėją galite išvystyti. Išsinuomokite saugojimo įrangą ir pasiūlykite žmonėms saugoti jų dviračius per visą žiemą. Ši mintis gali patikti tiems, kurie gyvena butuose, neturi rūsio ir nenori griozdinti savo balkono.

 3. Jei gyvenate Klaipėdoje galite užsiimti valčių ir laivų valymo paslaugomis. Šiam darbui taip pat gali reikti praktikos, apmokymų ir/ar licencijos. Laivams ir valtims, kurios yra ištraukiamos iš vandens žiemai ar vidurio sezono remontui, reikalingas korpuso valymas. Ir priklausomai nuo valties tipo yra galimybė pasiūlyti ir kitas paslaugas: denio valymo, miegamųjų patalpų tvarkymo ir kt.

 4. Verslo planavimo paslaugos, kurios, beje, turi galimybę ir neblogas perspektyvas plėstis.

 5. Kaminkrėčio paslaugos. Buvimas tokiame versle gali reikšti ne daugiau nei stumdymasi su keliais kitais konkurentais, kurie jau yra šiame versle. Tačiau tapę kaminų ekspertais, galite sujungti kaminkrėtystės verslą su kamino būklės patikra. Tai apimtų ne tik kamino valymo klausimus, bet ir tai ar jis yra tvarkingas naudoti ir ar nekelia grėsmės, ar jos dar nereikia taisyti.

Jeigu dar neapsisprendėte, kokią įmonę steigti, tuomet pagalvokite ką norėtumėte veikti?
Tags: darbas, verslas, verslininkai, įmonių steigimas, įmonės steigimas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments