maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

KĄ REIKIA ŽINOTI RENKANTIS NEKILNOJAMO TURTO BROKERĮ?

Sakoma, kad tam tikros srities profesionalas savo darbą išmano geriau negu bet kas kitas. Ne veltui jis ir yra tos srities guru. Ši taisyklė galioja ir nekilnojamojo turto rinkoje (NT). Ilgametę darbo patirtį sukaupęs NT brokeris geriau negu bet kas kitas išmano nekilnojamo turto situaciją, geba racionaliai įvertinti parduodamo arba perkamo objekto vertę ir padeda greitai sutvarkyti reikalingus objektus. Tačiau yra keletas aspektų, kuriuos privalu žinoti kiekvienam, kad išsirinktas būsto ekspertas Jūsų nenuviltų.

Profesionalumas ir įgyta darbo patirtis

Kaip ir kiekvienos profesijos atstovai, taip ir brokeriai yra vertinami pagal nuveiktus darbus. Patikimumas ir šių specialistų profesionalumas geriausiai atsispindi objektuose: kokie butai, namai, sodybos parduodamos ar perkamos, kokia kaina, kaip greitai ir pan., tokie rodikliai parodo specialisto darbo įgūdžius. Dėl savo kompetencijos, nekilnojamo turto agentai geba operatyviau nei paprastas žmogus rasti vienus geriausių būsto sprendimų, tiksliai sutvarkyti visus reikalingus dokumentus, moka aiškiai ir užtikrintai palaikyti poziciją derybose dėl būsto kainos. Dirbdamas ir vertindamas pastatų ar patalpų vertę, profesionalus brokeris remiasi ne vien savo žiniomis, bet ir atlieka rinkos tyrimus, naudoja RC duomenis. Tad renkantis nekilnojamo turto brokerį apie tai rekomenduojama pasidomėti.

Aukščiausio lygio pardavimų žinios

Tikras nekilnojamo turto brokeris vadovaujasi atsakinga darbo etika, todėl subjektyvumui jų kasdienybėje vietos nėra. Be talento derėtis, dokumentų pildymo įgūdžių dar būsto brokeriai turėtų mokėti tinkamai pateikti objektą. Tai reiškia, kad internete pasirodantis nekilnojamo turto skelbimas apie parduodamą ar perkamą būstą turi būti aiškiai ir patraukliai nufotografuotas, aprašytas ir patalpintas į internetinę svetainę. Svarbu atskleisti pastato išplanavimą ir privalumus. Geras nekilnojamo turto agentas visuomet seks informaciją apie objektą: lankytojų srautus, skelbimo populiarumą, jei reikės efektyvesnio populiarinimo, - užsakys reklamą. Tad turėdamas visas bazines žinias ir gebėdamas disponuoti kitų specialistų paslaugomis, visa tai sklandžiai apjungiantis turto brokeris gali atnešti Jums naudos. Nepamirškite šios sąlygos ir brokerį rinkitės atsižvelgę į tai.

Atlyginimas už tarpininkavimo paslaugą

Nekilnojamo turto brokerių atlyginimas – komisiniai. Dažniausiai jie yra mokami, kai objekto pardavimo ar pirkimo sėkmę įprasmina pasirašyta sutartis. Kitaip tariant, komisiniai, yra sėkmės mokestis. Taigi, nekilnojamo turto agentai yra ir patys suinteresuoti atsakingai tarpininkauti ir užsidirbti sau atlyginimą. Prieš renkantis šios srities specialistą, pasidomėkite, kokių komisinių mokesčių jis tikisi.

Tai – bene pagrindiniai aspektai, kuriuos patariama žinoti, prieš samdant nekilnojamo turto brokerį.

Tags: namai, nekilnojamo turto skelbimai, nt brokeriai, parduodamos sodybos
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments