maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Pirmas kreditas nemokamai turi būti imamams ne visais atvejais

Besiskolinantiems asmenims dabar pasirinkimas yra milžiniškas, nes galima skolintis iš įvairių kredito teikėjų. Netgi pirmas kreditas nemokamai vis dar išduodamas daugelyje bendrovių, tačiau geriausia tai, kad to nemokamo kredito terminas jau yra ilgesnis. Anksčiau nemokamos paskolos buvo galima tikėtis bent jau mėnesiui, o dabar kredito teikėjai siūlo ir trijų mėnesių nemokamą paskolą. Be abejo, tokia paskola nereikėtų susigundyti iškart – reikia kruopščiai perskaityti paskolos sutarties punktus, nes palūkanos greitųjų kreditų bendrovėse vis dar yra didelės. Paprastai tariant, jeigu jūs imsite ilgalaikę paskolą, tai tuos tris mėnesius jums nereikės mokėti palūkanų, o sekančios įmokos gali būti gana nemažos. Būtent dėl to ir reikėtų žiūrėti kokios palūkanos būtų taikomos po nemokamo laikotarpio.

Lietuvoje greitųjų paskolų bendrovės yra laikomos vis dar brangiausiai paskolas išduodančiais kreditoriais, todėl jeigu jūs žiūrite iš ilgalaikės perspektyvos, tai jums naudingiau būtų rinktis kitą kredito teikėją, kuris pasiūlytų mažesnę MPN. Jeigu skolinatės keliems metams, tai jums tas trijų mėnesių terminas neturėtų būti labai svarbus – svarbiausia yra žiūrėti ar vėliau palūkanos nebus tokios didelės, jog jas mokėti vėluosite. Žinoma, pats kredito teikėjas paskaičiuos ar jūs vėliau galėsite mokėti tas įmokas, nes tai jiems daryti privaloma.

Kalbant apie kreditorių prievoles dėl paskolų išdavimo, tai turite suprasti, kad kartais ne jie sprendžia ar gali suteikti paskolas ar ne. Na jie sprendžia, bet tas sprendimas turi būti paremtas laikantis įstatymų ir mokumo vertinimo nuostatų. Jeigu paskola išduodama pažeidus tas nuostatas, tada kreditorius sulauks baudos. Ta bauda skiriama ne iškart, o tik tada kai Lietuvos banko priežiūros institucija apie tai sužino.

Grįžtant prie paskolų pasiūlymų, tai paprasčiausiai jums pirmiau derėtų peržiūrėti palūkanas, o ne žiūrėti kas siūlo ilgesnį nemokamos paskolos terminą. Jeigu kalba eina apie trumpalaikius kreditus, tai be abejo – nemokamos paskolos jums turėtų būti aktualiausios, bet turėkite galvoje, kad trumpalaikiai kreditai įprastai išduodami dar rečiau, nes pagal jų suma, daugelis klientų net negali jų grąžinti laiku.
Tags: kreditai, kreditas internetu, paskola, paskola internetu
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments