maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Sijonai internetu – kaip nuo maxi perėjome prie mini ir atvirkščiai?

Artinasi naujas sezonas ir jau pradedame žvalgytis kuo papildyti savo garderobą. Internetas siūlo begalybę variacijų, o reikia tik vienos? Iki šiol be sijono moterys neišsiverčia jokių iškilmių proga. Tai apdaras simbolizuojantis moters statusą visuomenėje. Todėl siūlomi sijonai moterims internetu turėtų sudomini visų stilių atstoves.

Septintas dešimtmetis

Sijonai ilgą laiką buvo privaloma moters aprangos dalis. Ji dengė visas kojas ir tik dvidešimto amžiaus šešiasdešimtais metais įvyko sprogimas. Tuo metu buvo pristatyti sijonai, kurie nesiekė kelių.  Nors, tiesa tikrasis “mini” dienos šviesą pasiekė tik po gero dešimtmečio, o jo mada įsismarkavo per artimiausius keturis metus.

Nuo pat savo istorijos pradžios “mini” sijonas simbolizavo lengvabūdiškumą, jaunystę ir valiūkiškumą. Tai buvo maišto ir seksualinės laisvės simbolis. Septintame dešimtmetyje tokius sijonus segėjo visame pasaulyje. Kai kurie mados ekspertai tvirtina, kad mini revoliucija buvo natūralus progresas trumpėjant suknelėms.

Šiandien, mini sijonai internetu ir nauji jų stiliai (tarkim, „boho chic“ modelis) simbolizuoja tą patį – gyvenimo džiaugsmą ir laisvę. Atsirado naujos trumpų sijonų variacijos – tarkim, paaukštintas liemuo, aptemtos kelnės po juo. Kad ir kaip bebūtų mini sijonai, tai lyg maža juoda suknelė, kuri privalo užimti deramą vietą mūsų spintoje.

Nauji mados vėjai

Šiuo metu, siūlomi sijonai moterims internetu yra įvairiausių ilgių ir tekstūrų. Trumpučius sijonukus pamažu keičia ir mados podiumus užkariauja maxi sijonai internetu.
Kita vertus, pastaruoju metu itin išryškėjo  tokios tendencijos, kaip ieškomi dzinsiniai sijonai internetu ar odiniai sijonai internetu, nepriklausomai nuo jų ilgio. Juolab, kad sijonai, kaip aprangos dalis gali būti dėvima tiek kasdieną, tiek šventės proga. Todėl, greičiausiai, visos spintoje turime kelių stilių, ilgių ir medžiagų sijonus. Taip pat sijonai internetu yra puiki galimybė praplėsti prekės paiešką ir išbandyti naujus stilius. 

Sijonai internetu turi privalumą – akcijos. Nesinori kasdieniams rūbams išleisti pinigų? Tuomet pigus sijonai internetu kaip tik Jums.
Internetu iš gausybės pasiūlymų galėsite pasirinkti sau tinkamą prekę. Sijonai internetu turi šimtaprocentinę pinigų grąžinimo garantiją.
Tags: rūbai, rūbai internetu, sijonai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments