maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Pagrindinės klaidos, kurias darome, prižiūrėdami riebią veido odą

Blizgi kakta ir smakras, vis atsirandantys nauji spuogeliai ir makiažas išsilaikantis vos kelias valandas – tai kasdienybė, su kuria susiduria kiekviena riebios odas savininkė.  Paprastai manoma, kad riebi oda labiausiai vargina paauglius, tačiau profesionalios ir kasdieniam naudojimui skirtos kosmetikos Odapro.lt specialistai teigia, kad su šia problema susiduria ir suaugusios moterys bei vyrai. Ką daryti, kad oda būti graži ir sveika? Pirmiausia būtina pasimokyti iš svetimų klaidų ir jų nebekartoti.

Klaida Nr. 1: oda sausinama. Tai bene dažniausiai pasitaikanti klaida, kurią daro riebios odos savininkai. Muilo ar kitų odą sausinančių priemonių naudojamas nepašalina riebalų pertekliaus, o tiesiog išsiurbia iš odos drėgmę, kuri yra būtina, norint ilgai džiaugtis jaunatviška oda. Riebiai odai būtina rinktis specialią kosmetiką, kuri drėkina ir mažina riebalų išsiskyrimą. Tiesa, šiuo metu kosmetikos priemonių yra be galo daug, todėl atrasti priemones, kurios tinka jūsų odai, sudėtinga užduotis. Tai padaryti pavyks tikrai ne iš karto, todėl, jei nenorite švaistyti savo laiko ir pinigų, pasikonsultuokite su profesionalais.

Klaida Nr. 2: spaudomi spuogeliai ir inkštirai. Riebi oda linkusi greičiau užsiteršti, todėl spuogeliai ir įvairūs inkštirai yra nuolatiniai tokios odos palydovai. Blogiausias dalykas, ką galite padaryti savo odai – juos bandyti išspausti. Visų pirma, po spuogelių ar inkštirų mėgėjiško maigymo gali likti randeliai, kurie neatrodo labai estetiškai. Visų antra, gilius spuogus sudėtinga profesionaliai išspausti, jei to padaryti nepavyksta, vietoj vieno spuogo ant nosies gali išdygti dar trys. Jei norite turėti gražią ir švarią odą, patikėkite ją profesionalams, kurie įvertinę odos būklę, parinks optimaliausiai jums tinkantį veido valymo būdą.

Klaida Nr. 3: per daug netinkamos dekoratyvinės kosmetikos. Keli sluoksniai klampaus makiažo pagrindo, maskuoklis, sunki kompaktinė pudra, veido bruožų modeliavimo priemonė, skaistalai – visos šios priemonės yra tikras riebios odos priešas. Jos užkemša poras, sudaro puikias sąlygas atsirasti spuogams ir neišsilaiko visą dieną. Tad, ryte pasidariusi makiažą, po pietų atrodysite išties prastai, nes dekoratyvinės makiažo priemonės tik dar labiau išryškins jūsų odos trūkumus. Žinoma, patarimas nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos – šiuolaikinei moteriai tikrai nėra išeitis, todėl kiekvienai dienai rinkitės vandens pagrindu arba su silikonu pagamintas dekoratyvinės kosmetikos priemones. Jos neapsunkina odos, neužkemša porų ir atrodo gana natūraliai. Be to, jei norite, kad makiažas puikiai išsilaikytų visą dieną, būtina naudoti makiažo bazę. Riebiai odai skirtos makiažo bazės pakuotės, nepriklausomai nuo gamintojo, visada būna tamsiai pilkos spalvos. Visgi, vertėtų atminti, kad tai gana agresyvi kosmetika, todėl ja geriau piktnaudžiauti.

Galiausiai reiktų atminti, kad mūsų odos grožis priklauso ir nuo kasdieninių mitybos, fizinio aktyvumo, žalingų įpročių. Sveikesnis gyvenimo būdas – raktas į gražesnę odą. 
Tags: odapro.lt, odos priežiūra, riebi oda
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments