maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Vestuvės miške: kaip sukurti tobulą šventę?

Susikurti svajonių vestuves yra gana sunku. Reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, o daugelis žmonių mano, kad paprasčiausiai neturi tam laiko arba žinių, kurios padėtų kur kas labiau palengvinti darbus. Vestuvės miške Lietuvoje vis labiau populiarėja. Paprasčiausiai vis daugiau žmonių nusprendžia, kad reikia tuoktis taip, kaip tai darė mūsų protėviai. Juolab, šiuo metu technologijos tokios modernios, kad susituokti galima būtų net ir pačioje neįprasčiausioje vietoje. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau smulkmenų ir tuo pačiu pasikonsultuoti su profesionalais, kurių darbas yra sukurti tokią šventę, kuri pranoktų jūsų lūkesčius.

Paruoškite aplinką. Vestuvės miške turi prasidėti nuo aplinkos, kurioje bus šventė arba ceremonija, paruošimo. Tinkama miško technika tokiu atveju labai puikiai pasitarnaus, kadangi darbai bus atliekami ypač greitai ir kokybiškai. Kadangi toli gražu ne kiekvienas žmogus savo namuose turi traktorius ir panašią įrangą – pasisamdykite profesionalus, kurie visus darbus atliktų už jus. Juk reikia ne tik turėti įrangą, tačiau tuo pačiu žinoti, kaip reikia atlikti darbus. Juk negalima kirsti bet kurių medžių, kurie jums netinka. Viskas po truputį ir taip, kad reikalinga vieta šventei būtų paruošta nesutrikdant gamtos.
Maistas. Nors lietuviški miškai yra labai draugiški žmonėms ir dažniausiai juose negalime sutikti gyvių, kurie mums keltų baimę, visgi, reikėtų tiksliai susižinoti ar aplink vietoje nėra kokių nors gyvūnų, kurie galėtų sugadinti šventę. Nuo maisto sklindantis garai gali pritraukti neprašytų svečių. Būtent todėl reikia nepamiršti tinkamai pasirūpinti maistu. Juk nesinori, kad kad ant jo tūptų musės bei kiti vabaliukai. Geriausia samdytis profesionalius tikėjus, kurie visus darbus atliks už jus. Galvojant apie maistą reikia nepamiršti to, kad šventės metu gali būti daug asmenų, kurie valgo skirtingo pobūdžio maistą.
Muzikantai ir vedėjas. Jeigu norite, kad šias paslaugas teikiantys asmenys puikiai atliktų savo darbą, tokiu atveju labai svarbu, kad jiems būtų iš anksto pranešat, kokioje aplinkoje jie turės suorganizuoti šventę. Juk netinkamai pasirinkta aparatūra miško fone gali labai prastai skambėti. Tuo pačiu reikia pasirūpinti tinkama elektros išgavimo forma. Dažniausiai pasirenkamas generatorius, tačiau juk labai svarbu, kad ir jis būtų pakrautas, tad iš anksto informuokite kas ir kaip.
Važiavimas. Vestuvės miške šiek tiek atskirs žmones nuo civilizacijos, taigi labai svarbu, kad būtų pasirinktos transporto priemonės, kuriomis bus keliaujama iš vienos vietos į kitą. Tuo pačiu geriausia, kai jaunieji apskritai pasirūpina techniką, kurios darbas yra parvežti tuos svečius, kurie jau nori namo. Kad netoli miškelio yra koks nors viešbutis, kur būtų galima miegoti?
Pramogos. Vestuvių metu svarbu sugalvoti kuo daugiau pramogų, kad visi jaustųsi laimingi ir patenkinti tuo, ką daro. Nepamirškite, kad miške jūsų galimybės yra dar platesnės. Tai reiškia, kad galite susigalvoti kokių nors labai įdomių pramogų, kurios leis jums sukurti neįprastas vestuves. Šiuo atveju labai gelbsti vestuvių planuotojai, kurie turi patirtį ir gali rekomenduoti, kas ir kaip, ir kur.

Vestuvės miške – puikus pasirinkimas, kuriuo pasinaudoti mes jums rekomenduojame.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments