maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Patogūs naudoti ir patikimi Milwaukee įrankiai

Milwaukee korporacija – didžiausia Heavy Duty klasės elektros įrankių ir priedų, skirtų profesionalams, gamintoja visame pasaulyje.
Pagrindinis Milwaukee biuras įsikūręs JAV, įmonė čia taip pat atlieka tiriamuosius darbus ir kuria naują produkciją. Šiuolaikinės Milwaukee įmonės veikia įvairiose pasaulio šalyse ir visos jos bei jų gaminami įrankiai atitinka aukščiausius įmonės taikomus standartus.
Bendrovės metodai ir tikslai, kurie buvo nustatyti dar 1924 m., tik atidarius pirmąją įmonę, išliko aktualūs ir šiandien. Svarbiausi jų – suprasti kliento poreikius ir juos patenkinti, kuriant ir gaminant aukščiausios kokybės gaminius iš geriausių medžiagų ir detalių.
Nuo pat savo veiklos pradžios Milwaukee korporacija vystėsi ir plėtėsi kaip profesionalių elektrinių įrankių gamintoja ir tiekėja, ši tradicija tęsiama ir toliau.
Kaip žinia, rankinis šlifavimo įrankis yra viena būtiniausių profesionalių priemonių, ypač suvirintojams. Pačioje Milwaukee veiklos pradžioje suvirintojai, paskatinti kylančios įmonės reputacijos, kreipėsi į ją su prašymu patobulinti jų darbo priemones. Milwaukee su didžiausiu entuziazmu pasinaudojo šia galimybe ir savo profesionalumą įrodė atliktu darbu. Įrankių kūrėjai siekė, kad nauja šlifavimo mašina būtų patogi naudoti ir tuo pačiu atlaikytų sudėtingas darbo sąlygas. Jų kūrybos ir darbo rezultatas – naujoviškas, subalansuotas ir galingas šlifavimo įrankis, plačiai paplitęs visame pasaulyje. 1949 m. Milwaukee rinkai pateikė pirmą grąžtą, skirtą gręžti stačiu kampu, tai leido santechnikams ir elektrikams dirbti ribotoje erdvėje, be to įrankis buvo pakankamai galingas. Vėliau instrumentas buvo patobulintas, pritaikytas reversinis variklis – tai dar labiau praplėtė darbo šiuo įrankiu galimybes. Dar po dviejų metų Milwaukee bendrovė rinkai pasiūlė analogų neturinti naują įrankį – pjūklą su grįžtamaisiais slenkamaisiais ašmenimis. Šis pirmasis portatyvinis metalo pjūklas su slankiojančiu mechanizmu buvo sukurtas vėlgi tokiu būdu, kad atlaikytų didžiules kasdienes apkrovas ir tuo pačiu idealiai pjautų. Praėjusio amžiaus antroje pusėje, įdiegus naujais gamybos įrengimus bei pajėgumus, buvo pradėti kurti ir nauji gaminiai, pavyzdžiui, tokie kaip pirmasis grąžtas, specialiai sukurtas gręžti dideles skyles, naudojamas atliekant gyvenamųjų namų perdengimų ir sijų darbus, arba nešiojamas juostinis pjūklas, profesionalus pistoleto tipo grąžtas ir kt.
Pastaraisiais metais Milwaukee vos ne kasmet pateikia po naują ar gerokai patobulintą gaminį. Ir svarbiausia, kad patikimi Milwaukee įrankiai visuomet atitinka klientų lūkesčius.
Tags: patikimi Milwaukee įrankiai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments