maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Valgomojo stalas – ne tik maistui patiekti

Valgomasis be stalo atrodytų visiškai nelogiškas variantas – ir iš tikrųjų, juk niekas nevalgo lėkštės pasiėmęs tiesiog į rankas. Dažniausiai ją pasidedame ant stalo. Vis dėlto, jeigu norite, jog stalas atrodytų estetiškai ir įsilietų į bendrą kambario interjerą, nueiti į parduotuvę ir jį nusipirkti neužteks – teks šiek tiek pagalvoti, kaip Jūsų pirkinys turėtų atrodyti: kokios formos jis turėtų būti, kokio dydžio, kokios spalvos ir medžiagos.

Valgomojo baldai savo asortimentu stebina Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ir kituose šalies miestuose, todėl drąsiai galite keliauti į baldų saloną, kadangi tikrai turėsite iš ko pasirinkti, o ir parduotuvėje dirbantys specialistai visada pasirengę pakonsultuoti klientus ir pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Virtuviniai stalai gali būti stačiakampiai arba ovalūs – pastarieji mažiau vietos užims patalpoje, tuo tarpu ant stačiakampio formos stalo tilps daugiau patiekalų, o prie jo pasodinsite daugiau svečių. Pasvarstykite, ar dažnai šeimą lepinate keliais patiekalais ir ar dažnai pasitaiko tokių vakarų – tuomet nuspręsti bus kur kas lengviau.

Apsispręsti padės net ir šeimos gyventojų ūgis. Skamba netikėtai? Viskas labai logiška – valgomojo stalai gali skirtis savo aukščiu, kuris galbūt nėra labai aktualus klausimus suaugusiems, tačiau jeigu turite mažų vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių, būtų geriau, jeigu jie galėtų sėdėti patogiai. Šią problemą galima išspręsti ir pasirinkus aukštesnes kėdes, tačiau jeigu jos nelabai derės prie bendro interjero – galbūt vis dėl to neverta rizikuoti?

Kalbant apie interjerą, valgomojo stalai dėl savo dydžio dažnai tampa svarbiu akcentu, į kurį vis krypsta akys, todėl rekomenduojama išlaikyti vienodą dizaino stilių. Stalą pastatykite patogioje vietoje – jis neturi trukdyti praėjimui ir nebūti per arti sienos, jog lengvai galėtumėte pastatyti kėdę ir už jos dar liktų šiek tiek laisvos vietos.

Virtuviniai stalai skiriasi ir savo kaina, todėl gerai įvertinkite savo finansines galimybes. Sakoma, jog taupus moka du kartus, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į kokybę – patvarios medžiagos garantuos stalo ilgaamžiškumą, todėl bendromis šeimos vakarienėmis galėsite džiaugtis ne vienerius metus.
Tags: baldai, namai, virtuviniai stalai, virtuvė
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments