maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Tepalai internetu – pigiau ir paprasčiau

Jau kai išsiruošia vyras į automobilių detalių parduotuves, tai pagatavas ten kone tris dienas iš eilės praleisti nevalgęs, negėręs – kad išsirinktų savo oficialiai mylimajai (suprask – automobiliui) keletą svarbių detalių ar kosmetikos. Ką ten taip ilgai veikti? Ogi kalbėtis su konsultantais apie tai, kas labiausiai tinka jo numylėtai mašinai. Su vaistininkais tiek ilgai pensininkai nekalba, kiek plepa vyrai su auto dalių parduotuvių konsultantais – apie ratus, batus, nanodangą, sparnus, spoilerius, dureles ir variklį ir dar 100 000 kitų temų. Atrodo, kiekvieną varžtelį automobilyje apkalba, kol išsirenka, kas reikalinga. O kokie būna pikti, kai konsultantai ne tą daiktą įsiūlo arba jis netinkamas! Audros debesys tvenkiasi virš vyro galvos ir nesisklaido, kol šis neprisės prie interneto.

Tada prasideda kitas vargas – susirasti tinkamas detales internete. Ačiū dievui, kad tepalai internetu parduodami paprastai ir nebrangiai. Juos vyrai išsirenka bene greičiausiai. Jiems tik reikia atsakyti į klausimus:


 • Kokia tepalų rūšis reikalinga? Jei senesnis automobilis – tai pusiau sintetinė, jei naujas – gali būti ir sintetinė.

 • Ar rimto gamintojo tepalai domina ar šiaip sau?.. Jei rimto, tai reikia rinktis iš žinomesnių prekės ženklų, kurie dirba rimtai su tepalais, pavyzdžiui, Eneos.

 • Kiek litrų reikia? Alyva paprastai pilstoma į 1, 4 ir kitokios talpos plastikinius bakelius. Jei reikia lyginti, geriausia skaičiuoti vieno litro kainą.

 • Kokia kaina už gerą daiktą? Visada yra labai pigiai, net labai nekokybiškai. Taip pat yra labai brangiai ir labai kokybiškai. Kaip surasti tą kokybės ir kainos viduriuką – teks spręsti pačiam.

Tepalai internetu yra gėris dar ir dėl to, kad jų paprastai būna daugiau, nei automobilių dalių parduotuvėse. Pasirinkimas tikrai didelis, todėl reikia labai įsiskaityti technines specifikacijas, kad išsirinktum sau tinkamiausius. Bet tai jau nebe problema – internete tepalus galima įsigyti pora valandą.

Kita problema – tepalus pasikeisti. Tai gali užtrukti ir visą savaitgalį, nors profesionalai tepalus pakeistų per pora valandų. Juk šalia tepalų reikia dar ir filtrus keisti, o čia vėl prasideda važinėjimas po miestą ir ieškojimas dar kitų detalių. Tepalai internetu taupo laiką ir pinigus, patikėkite!

Tags: alyva, eneos, tepalai, tepalai internetu
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments