maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Greitas kreditas - kaip viskas vyksta

Kartais nutinka taip, kad imi ir pritrūksti pinigų. Yra net toks posakis “Dviejų litų pritrūkau ir būčiau į Ameriką išvažiavęs...”. Kad nepritrūktų žmonės 2 ar 100 litų tam yra greitųjų kreditų paslauga.

Greitas kreditas - tai nedidelė vartojamoji paskola nuo 100 iki 5000, kuriai gauti nereikalingas užstatas ir netikrinami jau esami įsiskolinimai kitiems bankams, lizingo bendrovėms ar kreditų bendrovėms. Toks kreditas yra išduodamas per kelias minutes, tačiau reikia būti užsiregistravusiam paskolų bendrovės klientui, norint jį gauti. kai kurios greitųjų kreditų bendrovės kreditus dalina net SMS žinute.

Viskas veikia labai paprastai. Žmogui prireikia pinigų. Jis internete registruojasi pas vieną iš daugelio greitųjų kreditų bendrovių internetu arba atvykęs į jų būstinę. Registracijos metu pateikia visus reikalingus kontaktinius duomenis ir banko sąskaitą, į kurią reikės pervesti teikiamą kreditą. Kai jam reikia pinigų, žmogus pateikia užklausimą, ar gali bendrovė paskolinti trumpam laikui sakykim 1000 litų. Atsakymas, ar bus suteiktas greitasis kreditas, ar ne, pateikiamas per kelias minutes nurodytais kontaktais - telefonu (skambučiu arba SMS žinute) ar elektroniniu paštu.

Kodėl ne iš karto, kodėl reikia laukti net 5 minutes? Greitųjų kreditų bendrovės nereikalauja parodyti savo pajamų ar turėti užstatui nekilnojamojo turto, tačiau tai nereiškia, kad jos netikrina paskolos prašytojo. Yra bendras rizikingų skolininkų “juodasis sąrašas”, kuriuo dalinasi bankai, lizingo bendrovės ir greitųjų paskolų bendrovės, kad galėtų laiku nustatyti rizikingus klientus. Tai žmonės, kurie laiku negrąžina kreditų ir kurių skolų administravimas perduotas skolų išmušinėjimu užsiimančioms bendrovėms ir antstoliams. Užtenka būti įsiskolinus už mobilųjį ryšį, laiku nesumokėjus paskolos 3 mėnesius ir galima atsidurti šiame “juodajame sąraše”. Iš jo išeiti galima tik susimokėjus visas skolas, o taip pat pranešus raštu Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai apie padengtą skolą. Greitas kreditas išduodamas po to, kai bendrovės vadybininkas internetu patikrina asmenį, ar jis nėra įrašytas į šį sąrašą. Tai užtrunka kelias minutes, todėl ir atsakymas duodamas ne iš karto. Gavęs teigiamą atsakymą klientas gali būti tikras, kad per kelias minutes bus padarytas ir prašomos sumos pavedimas į nurodytą banko sąskaitą.

Greitas kreditas teikiamas tik registruotiems asmenims, kurie pateikia visus asmeninius duomenis - vardą pavardę, gyvenamąją vietą, asmens kodą, dokumento numerį ir t.t. Šie asmeniniai duomenys yra saugomi teisėtai, nes visos greitųjų kreditų bendrovės turi leidimus tvarkyti asmeninius duomenis iš Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos kaip duomenų gavėjai. Toks bendrovės statusas garantuoja, kad asmeniniai duomenys nebus panaudoti neteisėtai - perduoti tretiems asmenims.

Greitas kreditas yra teikiamas tik trumpam laikotarpiui. Priklausomai nuo bendrovės politikos ir kainodaros imamas arba fiksuotas paskolos administravimo mokestis, arba tam tikros palūkanos. Kokio dydžio palūkanos priklauso nuo paskolos dydžio ir laikotarpio. Patogiausia yra naudotis interneto puslapyje esančiomis skaičiuoklėmis.

Grąžinti pasiskolintą sumą su palūkanomis, būtina iki sutartyje nurodytos datos. Priešingu atveju gresia dideli nemalonumai ir “draugystė” su skolas išmušančiomis bendrovėmis ir antstoliais. Ne veltui reklamose skelbiama, kad prieš skolindamiesi įvertinkite savo galimybes skolas grąžinti...
Tags: greitas kreditas, seo
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment