maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Automobilių nuoma užsienyje: ką žinoti?

Automobilių nuoma užsienyje žavisi vis daugiau tautiečių, kurie nusprendžia keliauti po svečias šalis, nesinaudodami kelionių agentūrų pagalba, nes tai bene paprasčiausias ir greičiausias būdas pamatyti daug, net ir tada, jei spaudžia laikas. Visgi, jei automobilį užsienyje nuomojatės pirmą kartą, vertėtų žinoti keletą svarbių dalykų, kurie padės išvengti įvairiausių nemalonių situacijų.

Pirmiausia, automobilį rezervuokitės iš anksto, kad būtumėte tikri, kad atvykus į aerouostą, jūsų lauktų išsirinktas automobilis. O per tą laiką, kol ruošitės kelionei, atidžiai perkaitykite automobilio nuomos sutartį, kad viskas būtų aišku, o jei iškilo papildomų klausymų, drąsiai kreipkitės į kompaniją, iš kurios nuomojatės automobilį. Įsigilinimas ir visapusiškas sutarties supratimas yra labai svarbus, nes gali grėsti pakankamai didelės baudos, jei nesilaikysite sutartyje nurodytų įsipareigojimų.  O kam tos papildomos išlaidos ir problemos, tiesa?

Automobilių nuoma – šiek tiek neprognozuojama sritis, automobilis gali sugesti, gali patekti į auto įvykį, kitas asmuo jį gali vėluoti grąžinti ir pan. Tokiu atveju, jei jūsų rezervuoto automobilio nėra, auto nuomos salonas privalo jums pasiūlyti kitą pakaitinį automobilį, paprastai tai būna geresnė transporto priemonė už patrauklesnę kainą.

Automobilių nuoma – tai verslas ir gana pelningas, todėl nieko nuostabaus, kad į keliautojus iš Europos egzotinių kraštų gyventojai žiūri kaip į vaikščiojančias pinigines. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad kiekvienas indas arba egiptietis jus bandys apmauti, tačiau mūsų liaudies išmintis ne veltui sako, kad atsargų ir Dievas saugo. Tad, prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį, būtinai gerai apžiūrėkite automobilį bei įsitikinkite, kad auto nuomos kompanijos darbuotojas viską užfiksavo nuotraukose. Priešingu atveju prieš keletą metų įbrėžtas automobilio sparnas staiga gali tapti jūsų problema, kurią teks spręsti, praveriant piniginę.

Galiausiai atminkite, kad automobilį visada reikia grąžinti laiku, nes už vėlavimą skaičiuojasi delspinigiai. Tuo atveju, jei matote, kad kelionė užtruks ir savo įsipareigojimų negalėsite įvykdyti, iš anksto perspėkite auto nuomos kompaniją ir prasitęskite automobilio nuomos sutartį. Taigi, būkite atidūs, gerbkite kitus eismo dalyvius ir kelionė išties bus maloni.
Tags: automobilių nuoma
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments