maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

5 rodikliai, kad jums reikia anglų kalbos pamokų

Anglų kalba šiandieniniame pasaulyje užkopusi į solidžias aukštumas. Su ja daug kur susikalbėsi, tad apie naudingumą nereikia nei diskutuoti. O jei vis dar galvojate, ar anglų kalbos pamokos jums reikalingos, pabandykime pasižiūrėti, kokie aspektai rodo, kad tuoj pat turėtumėte ieškoti kursų.

Pirmoji priežastis, dėl kurios jums praverstų anglų kalbos pamokos, yra noras keliauti. Daug kur anglų kalba gali tapti komunikacijos raktu. Kaip žinia, susikalbėjimo apimtys didžiulės, apglėbiančios ne tik Didžiąją Britaniją. O tai tiesiog puiku, mat dėmesio objektu tampa ne viena šalis, bet nebūtina mokytis dešimties ar keliolikos kalbų.

Antrasis rodiklis, signalizuojantis apie pamokų reikalingumą, yra verslas. Jei pastarasis nestambus, galbūt bendradarbiavimas ir visa veikla vykdoma Lietuvoje ir neperžengia jos ribų. Tačiau jis gali plėstis. O jeigu jau išsiplėtęs, labai tikėtinas anglų kalbos aktualumas. Anglų kalbos pamokos tuomet itin praverčia. Ieškote investuotojų? Kaipgi kitaip su jais susišnekėsite, jei ne angliškai? Partneriai iš užsienio – ne išimtis.

Tai gana gyvenimiškos priežastys. Vis dėlto anglų kalba reikalinga ir mokykloje. Žemesnėse klasėse jos aktualumas akivaizdus – nesimokant vėliau atsiranda spragos. Dar labiau reikšmė išauga pasiekus vienuoliktą, dvyliktą klasę. Tuomet artėja egzaminai. Dažniausiai užsienio kalbos egzaminas pakliūva tarp pasirinkimų. Vadinasi, reikia pasiruošti. Todėl moksleiviai ir anglų kalba – neatskiriami.

Rodos, pateikta pakankamai rodiklių, kad suskubtumėte registruotis į kalbų kursus. Tačiau tai dar ne viskas. Toliau reikėtų pakalbėti apie informacijos paieškas. Ši sritis itin plati. Anglų kalbos pamokos pravers, kai teks rašyti universitetinius darbus. Užsienietiška literatūra gali būti puiki pagalba, tačiau kaip ja pasinaudoti, jei nesuprantama, ką reiškia žodžiai ir sakiniai? Informacijos paieška taip pat apima jau minėtą verslo sferą. Juk užsienyje esančių partnerių ar investuotojų paieškos vargu bau vyks lietuvių kalba.

Galiausiai užsiminsime apie darbo rinką. Pretenduojant į solidesnę vietą, būtų nesuvokiama pasakyti „nemoku nei vienos užsienio kalbos“. Na, o anglų kalba savo populiarumu nepralenkiama. Vadinasi, tenka domėtis pamokomis ir šia kryptimi tobulėti.

Taigi, jei mokotės ar ieškote darbo, jei kuriate verslą ar ruošiatės keliauti, jei norėtumėte rasti naudingesnės informacijos, nei iki šiol pavyko, turėtumėte skirti dėmesio užsienio kalbai. Anglų kalbos pamokos tampa ne paprastu raktu, o visrakčiu. Ne tik patobulėjama, bet ir atrandamos geresnės perspektyvos.

Tags: anglų kalba, anglų kalbos kursai, anglų kalbos pamokos
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments