maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

 • Mood:

Prasidėjo 2011 metai

Kažkaip keistai prasidėjo tie 2011 - tyliai ramiai, be jokių didelių atostogų. Gal dėl to, kad šiais metais kalendorius buvo itin palankus - visos šventės prasidėjo penktadieniais, tad iki sekmadienio išsiblaivyti tikrai buvo nesudėtinga...

Pradėsime dirbti šiais 2011 metais. Pradėsime nuo daug rašymo, nes kai tyčia turiu visokių SEO tekstų užsakymų mėnesiui į priekį.

Mano projektai juda labai lėtai - net baisu... Visi planai žlunga, nes programuotojai baisiausiai užsiėmę. Sako - krizė Lietuvoj. Nėra krizės matant, kaip į dangų leidžiami fejerverkai už šimtus litų ir kaip programuotojai neskuba dirbti, nes turi daug kitų - geriau apmokamų užsakymų... Lietuva tikrai turi susirūpinti programuotojų parengimu artimiausiai 10 metų, nes jau dabar jų trūksta.

Sausis - ypatingai ramus mėnuo, nes visi finansiškai yra "nusiraminę" dar prieš Kalėdas. Dėl to nesinori nieko pirkti, išlaidauti. Mintyse gimsta tik daugybė idėjų, kaip čia užsidirbti daugiau. Reiks su žmonėmis tomis idėjomis dalintis, nes pats įgyvendinti tikrai nespėsiu.

Šiais metais planuoju pirkti automobilį, nes su dabartine Ford Fiesta per sniegynus važiuoti neįmanoma. Tai kartais dar pasvarstau, ar tik ne pigiau sumokėti tuos 6 litus mikriukų firmoms negu pačiam sėdėti kamščiuose ir laukti, kol kas nors įvažiuos, ar pats kam nors įvažiuosi... Benzinas brangsta, o jo sąnaudos juk žiemą didėja... Be to ir vėl kažko mašina genda...

Žodžiu, nuotaikos puikios šiais 2011 metais - reikia tik dirbti ir imtis kitos veiklos.
Tags: darbas, rašymas, seo
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments