maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Automobilių nuoma. Klausiate? Atsakome!

Auto transporto nuomos paslaugų populiarumas mūsų visuomenėje pastebimai auga, tačiau kol kas tai yra sritis, ne kiekvieno pažįstama asmeniškai. Jei kažkam automobilių nuoma iki šiol buvo nereikalinga, bet, taip susiklosčius aplinkybėms, jos ėmė ir prireikė, susiduriama su aibe klausimų. Kiekviena auto nuomos bendrovė vadovaujasi individualiais veiklos principais, tačiau esminės sąlygos, norintiems išsinuomoti automobilį, yra panašios. Susisteminome pačią reikalingiausią informaciją.


Kokius automobilius siūlo nuomos bendrovės?


Automobilių nuoma yra orientuota į skirtingus klientų poreikius, tad ir auto parkai vilioja įvairove. Galima rinktis tarp įvairių markių lengvųjų automobilių, mikroautobusų, limuzinų. Pasirinkimas priklauso nuo nuomos tikslo bei asmens finansinių galimybių.


Kokios yra auto nuomos kainos?


Transporto nuomos kainas lemia šie faktoriai:

 • Automobilio ypatybės. Modelis, galingumas ir pagaminimo metai lemia, ar pageidaujamo automobilio nuoma taps prabangos paslauga, ar ganėtinai praktiška alternatyva laikinam transporto priemonės įsigijimui.

 • Nuomos laikotarpis. Bendrovės klientams siūlo tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę nuomą. Matematika paprasta: tereikia padauginti nurodytą paros nuomos kainą iš pageidaujamo parų skaičiaus. Tiesa, augant nuomos laikotarpiui, proporcingai mažėja paros nuomos kaina.

 • Papildoma įranga ir pageidavimai. Kondicionierius, muzikinė aparatūra ir panašūs elementai yra kiekviename automobilyje ir už tai papildomai mokėti nereikia. Tuo tarpu vaikiškos kėdutės, montuojama įranga dviračių gabenimui, bagažinė, navigacija ir panašiai – priedai, be kurių kelionė įmanoma, tad, jei konkrečiu atveju tai reikalinga, dažniausiai klientas turi papildomai sumokėti pagal nurodytus įkainius.


Kas gali pasinaudoti transporto nuomos paslauga?
Automobilių nuomai taikomi tokie patys reikalavimai kaip norintiems vairuoti nuosavą automobilį – atitinkamas amžius, vairavimo pažymėjimas ir, kai kuriais atvejais, stažas. Tarkime, kai kurių bendrovių automobilių nuoma prieinama tik vairuotojams nuo 20-ties metų, turintiems bent 2 metų vairavimo stažą. Tačiau, sumokėjus papildomą nustatytą mokestį, šia paslauga gali naudotis net ir 19-mečiai, turintys vos vienerių metų stažą. Jei nepatenkama į nuomos bendrovės nustatytus „rėmus“, galima rinktis transporto nuomą kartu su vairuotoju.


Ką gauna klientas, sumokėjęs už auto nuomos paslaugą?


Pageidaujamą automobilio modelį, Kasko draudimą, civilinės atsakomybė draudimą, techninę pagalbą kelyje. Papildomos paslaugos, kaip minėjome, ir kainuoja papildomai.
Tags: auto nuoma, automobilių nuoma, automobilių nuomos salonas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments